Connect with us

Zabawa

Chrissy Teigen pamięta stratę syna. W intymnym poście wyznała, co spowodowało poronienie

Published

on

Chrissy Teigen w sierpniu tego roku fani chwalili ją za urodzenie syna. Na jej profilu na Instagramie było mnóstwo zdjęć, na których była zachwycona ciążowymi krągłościami. Tymczasem zagraniczne media podały, że ciąża modelki jest zagrożona. Niestety, lekarzom nie udało się uratować nienarodzonego dziecka. Chrissy Teigen i John Legend stracili syna. Gwiazda napisała o tragicznym wydarzeniu w swoich mediach społecznościowych i udostępniła smutne zdjęcia prosto z sali porodowej.

Obejrzyj wideo
To nie Twoja wina – film zrobiony z fragmentów listów kobiet, które straciły ciążę

Chrissy Teigen o poronieniu

Niecały miesiąc później żona Johna Legenda postanowiła dokonać kolejnej intymnej spowiedzi. Gwiazda opowiedziała, dlaczego Jack zmarł w 20. tygodniu ciąży i co skłoniło ją do udostępnienia fanom zdjęć ze szpitala.

Olejnik zamieścił archiwalne zdjęcia z Lechem i Marią Kaczyńskimi. Zwróciła się do prezesa PiS

Moi lekarze zdiagnozowali u mnie częściowe przerwanie łożyska. Zawsze miałem problemy z łożyskiem. (…) Obserwowaliśmy to bardzo uważnie i mieliśmy nadzieję, że coś się zagoi i zatrzyma. Lekko krwawiłam w łóżku, ale w ciągu dnia zmieniałam pieluchy co kilka godzin, kiedy krew nie pozwalała mi się położyć – czytamy.

Moje krwawienie stawało się coraz bardziej intensywne. Wokół Jacka było coraz mniej cieczy – ledwo mógł się unosić. W niektórych miejscach mogłem położyć się na plecach i poczuć jego ręce i nogi.

Po kilku dniach w szpitalu lekarze powiedzieli Chrissy, że nie ma sensu walczyć o życie nienarodzonego dziecka. W przeciwnym razie sama by tego nie przeżyła. Modelka przeszła wcześniej nieudane transfuzje krwi.

Pomimo bólu Teigen poprosiła męża, który był z nią i jej matką, aby zrobił zdjęcia jej zmarłemu synowi. John Legend nie był entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu. Jednak modelka zrobiła to, co podpowiadało jej serce.

Wiedziałem, że muszę zachować ten moment na zawsze, tak jak przypomniałem sobie nasz pocałunek na ołtarzu, tak jak przypomniałem sobie łzy radości z narodzin Luny i Milesa. I absolutnie wiedziałem, że muszę podzielić się tą historią.

Bartek Królik z córkąSłynny muzyk jest ojcem dziecka z zespołem Downa. Odniósł się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego

W końcu modelka wyznała, że ​​nie przejmowała się krytyką ze strony osób, które uważały, że zdjęcia szpitalne są nieodpowiednie. W sieci było wiele takich głosów, ale wiele gwiazdek w tym Weronika Rosatiznalazł wsparcie Chrissy.

READ  Deweloper Cyberpunk 2077, CD Projekt Red, nabywa współtwórcę kanadyjskich gier
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *