Connect with us

Zabawa

Celem Yuga Sports and Entertainment jest przekształcenie Pro Roll Ball w lukratywną nieruchomość sportową

Published

on

Celem Yuga Sports and Entertainment jest przekształcenie Pro Roll Ball w lukratywną nieruchomość sportową

Yuga Sports and Entertainment, jedna z wiodących firm sportowych w kraju, zaprezentowała niedawno logo i koszulki ośmiu drużyn, które będą rywalizować w inauguracyjnym sezonie Pro Roll Ball League, elitarnych indyjskich zawodów w szybkich zawodach.

Loga i koszulki ośmiu właścicieli franczyzy ligi Pro Roll Ball zostały zaprezentowane podczas ożywionej ceremonii w IT Grand Central w Parel w Bombaju. Pro Roll Ball będzie najważniejszym międzynarodowym turniejem ekscytującego sportu, jakim jest rollball, odbywającym się na całym świecie.

Warto dodać, że zagraniczni gracze z 17 krajów wezmą udział w podnoszącej na duchu 15-dniowej promocji, która odbędzie się w dniach 20 listopada – 3 grudnia 2023 roku. W dniu wydarzenia odbyła się konferencja prasowa, w której wziął udział gospodarz wydarzenia Siddharth Mehta, założyciel i dyrektor generalny Yuga Sports and Entertainment.

Z tej okazji ośmiu właścicieli franczyz wyszło na scenę w koszulkach z emblematami poszczególnych drużyn. Później tego samego dnia odbyła się aukcja, podczas której zespoły mogły licytować swoich ulubionych sportowców. Na wydarzeniu obecni byli wszyscy zawodnicy z kraju, kraju i zagranicy, którzy zakwalifikowali się do aukcji Pro Roll Ball, a także trenerzy, mentorzy i menadżerowie, którzy zakwalifikowali się do ligi.

Proces aukcji podzielił graczy na trzy kategorie: A, B i C (gracze międzynarodowi). Gracze kategorii A grali w trzech kolejnych turniejach krajowych lub reprezentowali Indie w rozgrywkach międzynarodowych w ciągu ubiegłych pięciu lat. Gracze kategorii B musieli grać w trzech kolejnych turniejach krajowych w ciągu ostatnich pięciu lat lub uczestniczyć w obozie kwalifikacyjnym dla drużyny indyjskiej. Taryfy podstawowe w obu kategoriach ustalono odpowiednio na 1,5 lakh i 1 lakh INR.

W pierwszym sezonie Pro Roll Ball Azjatycka Federacja Roll Ball wystawiła na aukcję 34 zawodników. Do kategorii „C” (gracze zagraniczni) należy 38 zawodników z takich krajów jak Iran, Białoruś, Oman, Egipt, Kenia, Senegal, Polska, Sri Lanka, Arabia Saudyjska, Anglia, Argentyna, Francja i Brazylia. obejmuje także graczy z innych krajów. Łącznie wylicytowano 128 zawodników ze wszystkich kategorii.

Siddharth Mehta, założyciel i dyrektor generalny Yuga Sports and Entertainment, powiedział „To świetny początek dla ligowego sportu wymyślonego przez Hindusa. To dla nas dumny moment, ponieważ przenosimy ten sport na poziom międzynarodowy, jednocześnie zwracając na niego większą uwagę. Naszym celem jest prowadzenie tej ligi w całej Azji przez dwa sezony w roku. Naszym celem jest także znalezienie się w pierwszej trójce najlepszych lig w kraju. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na końcowe odliczanie w listopadzie i jestem wdzięczny wszystkim, którzy sprawili, że to wydarzenie zakończyło się sukcesem”.

Niedawno firma Yuga Sports and Entertainment nabyła prawa od Azjatyckiej Federacji Roll Ball, co stanowiło ważny punkt zwrotny w rozwoju tego niezwykle dynamicznego sportu. Przewidywana bieżąca wartość ligi wynosi około 180 crore INR, a Yuga Sports and Entertainment zamierza w ciągu najbliższych pięciu lat zwiększyć wartość nieruchomości do ponad 1000 crore INR. Drugi sezon ligi Pro Roll Ball potrwa od kwietnia do maja 2024 r. i będzie transmitowany na żywo w telewizji oraz na różnych platformach OTT, dzięki czemu fani będą mogli oglądać pełne akcji mecze w zaciszu własnego domu.

Rollball, rodzimy sport wymyślony przez Raju Dabhade w Pune i obecnie uprawiany w ponad 60 krajach, łączy w sobie umiejętności piłki ręcznej z jazdą na rolkach. Gra toczy się pomiędzy dwiema drużynami i polega na tym, że gracze biegają, kozłują, podają i strzelają piłką do słupka przeciwnika. Gra wymaga zarówno sprawności fizycznej, jak i umiejętności taktycznych. W każdej drużynie znajdzie się dziesięciu znakomitych zawodników, w tym koniecznie trzech obcokrajowców.

na wydarzeniu, SportsMint Media otrzymał przywilej ekskluzywnej interakcji z Siddhartha Mehty.

  • Jak będzie obowiązywać liga? Czy kampanie telewizyjne mogą wkrótce zostać udostępnione?

Wszystkie nasze kampanie telewizyjne rozpoczynają się 45 dni przed rozpoczęciem meczu. Z myślą o Mistrzostwach Świata Mężczyzn ICC 2023 wybraliśmy 20 listopada jako początek naszej ligi, ponieważ zawody krykieta zakończymy 19 listopada. Dlatego staraliśmy się tam postępować mądrze. Wtedy oczywiście dzieje się również kabaddi, więc staramy się rozwijać atrakcyjność po obu stronach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *