Connect with us

technologia

CD Projekt wypuszcza łatkę cyberpunkową, aby odzyskać zaufanie

Published

on

Największy polski producent gier komputerowych wydał pierwszą dużą łatkę, która może naprawić błędy w grze Cyberpunk 2077, aby poprawić wrażenia z gry.

Zmiany skupiały się na „różnych ulepszeniach stabilności i poprawkach błędów”, a studio pracuje nad dodatkowymi łatkami – poinformował w sobotę CD Projekt SA na swojej stronie internetowej. Zmiany obejmują poprawki dotyczące słabej wydajności PlayStation 4, które skłoniły Sony Corp. uruchomione w celu usunięcia Cyberpunk ze sklepu internetowego.

Futurystyczna produkcja cyberpunkowa, główne wydawnictwo w branży gier i projekt typu make or break dla polskiego studia, zebrała słabe recenzje ze względu na usterki na konsolach starszej generacji. CD Projekt stracił ponad jedną trzecią swojej wartości rynkowej po oburzeniu i został poproszony o zaoferowanie zwrotu pieniędzy.

W ciągu ostatnich kilku dni duże sklepy internetowe, takie jak Amazon i Best Buy, zaczęły oferować rabaty w wysokości prawie 60% na wersję na konsole cyberpunk, budząc obawy o przychody z gry. Firma wcześniej spodziewała się poprawek, które umożliwią powrót gry do PlayStation Store.

READ  Polska ogłasza wybór podstawowej technologii Westinghouse
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *