Connect with us

Zabawa

Catholic Youth TRANSLATE z filmu „Obowiązkowy seks w małżeństwie”

Published

on

Ramona i & nbspJanek Figatowie Kilku młodych ludzi prowadzi codziennie kanał katolicki Serce. Niedawno małżonkowie zrobili się głośni w związku z jednym z filmów, które o nim wypuścili o seksie w małżeństwie – Nawiązując do jednej z ksiąg Nowego Testamentu.

Współżycie w małżeństwie jest obowiązkowe i to naprawdę prawda – – Ramona przekonała publiczność. Ponadto małżonkowie przyznali, że kobieta, która odmówi wypełnienia „obowiązku”, może wpędzić swoich bliskich w alkoholizm lub nałóg hazardowy …

W obliczu fali krytyki youtuberzy postanowili ukryć kontrowersyjny film na swoim kanale. Jednak nagranie wróciło na platformę stosunkowo szybko. W niedzielę małżonkowie zamieścili w sieci kolejny film wyjaśniający ich słowa.

Seks jest integralną częścią małżeństwa. Są sytuacje, kiedy takie zbliżenia nie mogą mieć miejsca. Chodziło nam o sytuacje, w których słyszeliśmy, że czasami nawet bardzo młode pary różnią się fizycznie, ale także emocjonalnie i psychicznie. Zdarza się też, że śpią w osobnych pokojach i nie ma żadnych zbliżeń. To bardziej jednostronna decyzja niż wspólna decyzja – Słyszymy w filmie.

Rozmawialiśmy z ludźmi, którzy czuli się odrzuceni ze względu na swoją seksualność. Nie rozmawialiśmy też o sporadycznych przyczynach, takich jak zmęczenie czy stres. Treść naszego filmu polegała na tym, że ktoś faktycznie odrzuca i odrzuca drugą osobę – wyjaśnili Ramona i Janek.

bDmlNgvN

Youtuberowie podkreślali, że małżonkowie powinni umieć odpowiadać na ich potrzeby, zachowując wzajemny szacunek.

Najważniejszą rzeczą jest miłość i oczywiście miłość jest cierpliwa. Szuka dobra drugiego. Chce zaspokajać potrzeby drugiej osoby, ale także szanować drugą osobę. Z jednej strony osoba, która ma większą potrzebę zbliżenia, powinna z miłością szanować decyzję drugiej osoby. Ale nawet ci, którzy są mniej skłonni do zbliżenia się, powinni szanować to drugie. Spróbuj odpowiedzieć na tę potrzebę z miłością. Nie okazuj zniechęcenia podczas romantycznego związku. Najlepiej jest wcześniej porozumieć się i wyrazić swoją niechęć. Jeśli chcemy zaspokoić nasze potrzeby, wypracujmy klucz. Jest to nie tylko fizyczne spotkanie, ale zawiera również elementy duchowe i emocjonalne. To delikatna piłka – & nbspzapewnili.

READ  REinvent zawiera umowy na Family Movie Slate

Figats w swoim filmie podkreślali również, że stosunek małżeński nie może odbywać się bez zgody jednej ze stron.

bDmlNgvO

Z drugiej strony osoba, która decyduje się na zbliżenie i nie czuje, że to też może być dla niej Upokorzenie. Dlatego trzeba o tym porozmawiać i poznać swoją wrażliwość. Napęd i jego brak to rzecz naturalna. Podkreśliliśmy, że prawo małżeńskie musi być konsensualne, więc zarzuty, że zachęcamy do „gwałtu małżeńskiego” są błędne – – mówią w & nbspfilmie.

Według twórców filmu istota miłości jest na pierwszym miejscu dla potrzeb partnera.

Katolicy wierzą, że miłość jest darem, który jest dobrowolny, to znaczy stawiamy drugą osobę ponad sobą. Nie staram się zaspokoić swoich potrzeb, ale potrzeby mojej żony (…) Układ, w którym jedna osoba próbuje odpowiedzieć na potrzeby drugiej osoby, jest idealny. Nawet jeśli różnią się potrzebą ruchu, mogą znaleźć sposób, aby ten ruch był dla nich przyjemny i przyjemny – Tłumacz.

Zdarza się też, że partner chce z miłością odpowiadać na potrzeby drugiej osoby, a druga osoba myśli tylko o jej potrzebach. Kiedy ta samolubna osoba ma większą potrzebę współżycia, może wykorzystać drugą osobę. Dlatego Janek wspomniał też o samym akcie ślubu nie powinno polegać tylko na przyjemności, ponieważ odgrywamy zasadniczą rolę w leczeniu drugiej osoby.

bDmlNgvP

Czy przekonali Cię o swoim punkcie widzenia?

bDmlNgvQ
bDmlNgwi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *