Connect with us

Zabawa

Canal+ wprowadza w Polsce usługę nowej generacji

Published

on

Canal + wybrał system zarządzania płatną telewizją firmy ADB graphyne3 oraz oprogramowanie klienckie STB do zaoferowania swoim abonentom usługi nowej generacji w Polsce.

Nowe rozwiązanie oferuje unowocześnienie aktualnie używanych dekoderów do najnowszych funkcjonalności. Obejmuje to catch-up TV, ponowne uruchomienie i dostęp do szerokiej gamy internetowych bibliotek wideo i aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, a wkrótce pojawi się więcej usług SVOD. Wszystko to wykracza poza tradycyjną płatną telewizję satelitarną i wykorzystuje nowoczesny framework UX graphyne3.

Nowa usługa będzie początkowo dostępna dla niektórych abonentów korzystających z UHD Canal + STB jako wdrożenie pilotażowe od grudnia tego roku. W pierwszym kwartale 2022 roku wszyscy użytkownicy dekoderów UHD powinni otrzymać informację o nowych funkcjach i doświadczeniach użytkowników online Canal+.

Komentując nowe wdrożenie, Jacek Galik, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w ADB, powiedział: „Długoterminowa relacja, jaką mamy z Canal +, jest doskonałym przykładem ciągłej ewolucji i postępowego rozwoju, jaki używane już dekodery stają się coraz bardziej popularne. zmieniające się dostosowania rynku. Po raz kolejny ściśle współpracowaliśmy z zespołem Canal+, aby dostarczyć nowoczesną i atrakcyjną edycję usługi operatorskiej, którą docenią wszyscy abonenci. Wraz z wprowadzeniem naszego systemu graphyne3 dla Canal +, wiodącego operatora warstwy 1, nasze doświadczenie w systemach płatnej telewizji i integracji oprogramowania zostało ponownie potwierdzone.”

Artur Przybysz, Wiceprezes Sprzedaży w Canal+ Polska, dodał: „Abonenci Canal+ już niedługo będą mieli dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które łączą tradycyjne usługi telewizyjne ze światem VOD. Dla nas to gigantyczny i ważny krok, który rozszerzy funkcjonalność naszych topowych dekoderów i całkowicie zmieni wrażenia z oglądania telewizji.”

READ  Powracający ojciec wojskowy zaskakuje syna w szkole w Middletown
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.