Były kapitan Ghany U-23 Yaw Yeboah strzelił niesamowitą bramkę w Polsce; ESPN oszołomiony ▷ Wiadomości z Ghany

• Pomocnik Ghany Yaw Yeboah strzelił niesamowitą samotną bramkę w Polsce
  • Były kapitan Czarnych Meteorów strzelił w zwycięstwie Wisły Kraków w Górniku
  • Cel sprawił, że amerykański nadawca sportowy ESPN zareagował na jego indywidualny blask

Były kapitan Ghany U-23 Yaw Yeboah strzelił w sobotę niesamowity silnik solo dla Wisły Kraków w polskiej lidze, aby zwrócić na siebie uwagę ESPN.

Zwinny gracz-twórca znokautował czterech obrońców po umiejętnym kontrolowaniu piłki, po czym prześlizgnął się przez morze graczy, by postrzelić drugiego ze swojej drużyny w wygranym 3:1 meczu z Górnikiem Łęczną.

W filmie opublikowanym na Twitterze przez amerykański kanał sportowy ESPN, The. widzący YEN.com.gh, nagranie gola Yeboah oszołomiło ją.

Były kapitan Ghany U-23 Yaw Yeboah strzelił niesamowitą bramkę w Polsce; ESPN oszołomiony. ŹRÓDŁO: Twitter / WisłaKrakowSA
Źródło: Twitter

Yaw Yeboah wystartował dla gości, Wisły Kraków, która pojechała do Górnika na ważne wyjazdowe zwycięstwo.

też przeczytaj

Kelvin Yeboah, przybysz z Ghany, ponownie strzelił gola, a austriacki klub zyskuje przewagę pierwszego meczu w kwalifikacjach Ligi Europy

Pobierać Teraz aplikacja wiadomości YEN w Google Play i bądź na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wiadomościami z Ghany

Pomocnik z Ghany podwoił prowadzenie swojego zespołu w 48. minucie po dominującej grze Wisły. Michał Skvarka dał im prowadzenie w 20. minucie przed ogłuszaczem Yeboah.

Felicio Brown Forbes powiększył prowadzenie na 3:0 po godzinie po szybkim meczu Wisły Kraków. W 74. minucie gospodarze cofnęli się po bramce samobójczej Michała Frydrycha.

Cztery minuty później Yaw Yeboah został zastąpiony przez byłego Dortmunda Jakuba Błaszczykowskiego, gdy Wisła Kraków zdobyła wszystkie trzy punkty na stadionie Górniki Łęcznej.

Był to drugi gol byłego piłkarza Manchesteru City w sezonie po pięciu meczach w polskiej Ekstaklasie.

Yeboah dołączył do klubu zeszłego lata z hiszpańskiego zespołu CD Numancia po pracy dla Celty Vigo B i Realu Oviedo w Hiszpanii.

READ  Danielle Collins zajęła 10 miejsce w najnowszym rankingu WTA, 1 miejsce w Ameryce

Nowy bramkarz Black Stars, Abdul Manaf Nurudeen, wygrywa mecz w Belgii

24-latek przeniósł się z Right to Dream Academy do Anglii, aby grać w Manchesterze City, ale nie był w stanie dołączyć do pierwszej drużyny i musiał zostać wypożyczony do różnych klubów.

Poprzednio, YEN.com.gh poinformował, że obrońca Ghany Mohammed Salisu ożywił Internet po świetnym występie w Southampton zremisowanym 1:1 z Manchesterem United w St. Mary’s.

22-latek był solidny i wytrzymał cały czas, ponieważ gracze tacy jak Bruno Fernandes, Paul Pogba i Sancho nie mogli znaleźć sposobu, aby go ominąć.

Fani zachwycają się jego występem na Twitterze, a niektórzy porównują go do defensywnej pary United, Marguire i Lindlelofa.

Źródło: Yen.com.gh