Connect with us

Zabawa

Bushali odwołuje koncert w Polsce

Published

on

Bushali odwołuje koncert w Polsce

Rwandyjski muzyk Bushali, który jest jednym z czołowych raperów w kraju, odwołał swój nadchodzący występ w Poznaniu.

Pionier Kinyatrap ogłosił odwołanie nadchodzącego występu w ramach trwającej europejskiej trasy koncertowej w poniedziałek, 7 lipca, za pośrednictwem swojej strony na Instagramie.

Piosenkarz, najbardziej znany z albumu Kugasima z 2019 roku, miał wystąpić w Polsce w sobotę, 12 sierpnia.

„Witam wszystkich moich wspaniałych fanów w Polsce. Z przykrością informuję, że wracam w planowanym terminie 12 sierpnia. nie może wystąpić. Mój zespół i ja pilnie pracujemy, aby ustalić nową datę wydarzenia.”

„Wasze niezachwiane wsparcie wiele dla mnie znaczy. Bądź na bieżąco, a ja nie mogę się doczekać, aż będę mógł dzielić z Tobą niezapomniane chwile. Przesyłam wam wszystkim miłość, jesteście jedynymi Bushali” – napisała artystka pod postem na Instagramie.

„New Times” dowiedział się, że piosenkarz wciąż czeka na kolejną wizę umożliwiającą powrót do Europy, co jest jednym z powodów, dla których odwołał sobotni występ w Poznaniu.

Prawdziwe nazwisko Jean-Paul Hagenimana. Kariera Bushaliego rozpoczęła się pod koniec 2013 roku, a jego skromne początki rozpoczęły się w kościelnym ADEPR, zanim zwrócił się w stronę hip-hopu.

Znany jest między innymi z takich piosenek jak „Kinyatrap”, „Ku Gasima”, „Ipafu”, „Kinyarock” i „Sindi Mubi”.

READ  Poszukiwanie zemsty trwa w czerwcu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *