Burkey Boardmana osiąga 1000 | Wiadomości, sport, praca

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ BOARDMAN 53, FITCH 29: AUSTINTOWN – Reagan Burkey zdobył 1000 punktów dla Spartan w rywalizacji z Fitch. Burkey prowadził zespół z 10 punktami.

Fitch prowadzili Zayda Creque, Chelsie Wheeler i Jordan Binion, z których każdy miał po sześć punktów.

¯ POLSKA 69, GIRARD 52: GIRARD – Jackie Grisdale nadal budowała swoje polskie dziedzictwo, gdy najlepsza strzelanka programu ustanowiła szkolny rekord z 10 punktami za 3 punkty i zakończyła z 34 punktami. Poprzednia marka należała do Grisdale i jej matki Kim Grisdale.

Katie McDonald dodała osiem punktów dla Polski.

Mia Malito prowadziła Girarda z ośmioma punktami. Sophie Griffith i Madison Logue dodały Indianom po siedem punktów.

¯ URSULINE 68, CHANEY 30: MŁODZIEŻ – The Fighting Irish strzelił zwycięstwo w drugiej połowie ataku, pokonując Chaney.

Alayna Snith i Anisah Moorman poprowadzili Ursuline z 16 punktami każda. Cara McNally uzyskała dziewięć punktów.

Cazhia Jackson zdobył 14 punktów dla Cowgirls.

¯ STRUTHERS 54, HUBBARD 35: HUBBARD – Wildcats pokonali Hubbarda 16-5 w czwartej kwarcie, aby wygrać.

Chloe Neider prowadziła Struthers z 22 punktami, a Jessica Hughes z 10 punktami.

Dla Orłów prowadził Peytyn Slovesko z 11 punktami.

¯ CHAMPION 44, CRESTVIEW 38: CRESTVIEW – Ava Howell poprowadziła Golden Lightning z 18 punktami w wygranej z Crestview.

Na czele buntowników stanęli Mara Halas i Trinity Miller, z których każda miała po osiem punktów.

¯ VALLEY CHRISTIAN 40, SOUTHERN 38: MŁODZIEŻ – Kristen Gill zdobyła 27 punktów dla Eagles w wygranej z Southern. Gill i Olivia Kitchen razem zdobyli 37 z 40 punktów zespołu.

¯ LOWELLVILLE 37, MINERAL RIDGE 36: MINERAL RIDGE – Lily Vari-Coppola wystrzeliła w ostatniej sekundzie, by unieść pociski odwiedzające obok baranów w konkursie szkarłatnych zwierząt Konferencji Mahoning Valley.

READ  Maccabi Tel Awiw i Ługańsk jednoczy piłka nożna w czasach konfliktu

Lowellville (6-8, 3-6 MVAC) wykonał o jeden rzut wolny więcej niż Rams i to była różnica w punktacji. Obie drużyny strzeliły 13 rzutów z gry i cztery trzypunktowe. Lowellville był 7 na 11 ze Strip, a Mineral Ridge 6 na 13.

Samantha Moore zdobyła 18 punktów, a Savannah Procick dodała 10 do Rockets.

Morgan Sigley zdobył 14 punktów, a Candice Miller 13 dla Rams (1-12, 1-8 MVAC).

¯ GARFIELD 77, LIBERTY 64: LIBERTY – G-Men pokonali zaciętą konkurencję, prowadząc 28-11 w ostatniej kwarcie.

Liberty prowadził 33-30 po przerwie i 53-49 w czwartej kwarcie. Demi Watson zdobył 18 punktów, a Aaliyah Foster 17, aby rozpalić lamparty. Ally Jones dodał 12 punktów.

¯ WEST BRANCH 52, CARROLLTON 34: BELOIT – The Host Warriors objęli prowadzenie 14-2 po trzech miesiącach i utrzymali kontrolę, aby pokonać Carrollton w konkursie na konferencji Eastern Buckeye.

Amanda Davidson zdobyła 12 punktów, aby ustawić równy atak na West Branch, podczas gdy ośmiu graczy strzeliło jednego gola. Sophie Gregory dołożyła osiem punktów i osiem zbiórek, a Anna Lippiatt dziewięć punktów.

¯ CANFIELD 43, HOWLAND 37: HOWLAND – The Cardinals pokonali gospodarzy 25-18 w drugiej połowie po tym, jak Tigers mieli przewagę 19-18 w przerwie w All-American Conference.

Canfield miał osiem punktów przewagi nad linią rzutów wolnych, przechodząc 15 na 21, podczas gdy Howland był 7 na 9. Obie drużyny zdobyły cztery 3-punkty. Alyssa Dill zdobyła 13 punktów, aby przyspieszyć działanie kardynałów.

¯ ZJEDNOCZONE 39, EAST PALESTINE 19: EAST PALESTINE – Taylor Cope zdobył siedem ze swoich 14 mocnych punktów w pierwszej kwarcie, a odwiedzający Golden Eagles ograniczyli Bulldogs do pięciu połączonych punktów w drugiej połowie. Wschodnia Palestyna była prowadzona przez Joclyna Fristika z ośmioma punktami.

¯ LEETONIA 36, MAPLEWOOD 35: LEETONIA – Allison Francosky wykonała dwa rzuty wolne trzy sekundy przed meczem, prowadząc Bears do wygranej u siebie z Rockets poza ligą.

Francosky zdobył dziewięć punktów i prowadził Leetonia (11: 7). Ella Gregorino i Tara Ferry dodały po osiem punktów.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ MOONEY 39, LAKE CENTER 29: CANTON – kardynałowie prowadzili 13-4 w pierwszej kwarcie i nie byli poważnie zagrożeni, chociaż Tygrysy zwolniły tempo.

Michael Pelini i Jack Pepperney zdobyli po 10 punktów dla Mooneya, a Mick Hergenrother zdobył siedem punktów w pozaligowym meczu na GlenOak.

¯ HUBBARD 61, LIBERTY 57 (OT): HUBBARD – The Host Eagles zamknęli deficyt 45-30 w czwartym kwartale w dodatkowej sesji.

The Eagles osiągnęli zrównoważony wynik, przy czym Andrew Frank i Ryan Laird strzelili po 11 trafień, a Anthony Gaglairdi i Riley Heckert po 10.

Liberty był prowadzony przez Jameer Weavers 12 punktów. Rashad Chambers i James Davis uzyskali odpowiednio 11, a O’marion Dawson 10.

¯ GLENOAK 71, FITCH 63: CANTON – The Falcons wrócili z kwarantanny z trudnym wyzwaniem przeciwko Canton GlenOak. Po powolnym starcie w pierwszej kwarcie, Fitch ponownie dogonił grę.

The Hawks pokonali Golden Eagles 26:18 w czwartej kwarcie, ale przegapili kilka rzeczy. Todd Simons prowadził Fitch z 22 punktami, a Allen Underwood dodał 11.

¯ SOUTH RANGE 63, HEARTLAND CHRISTIAN 60: BEAVER TOWNSHIP – Raiders pokonali Heartland Christian czterema punktami, aby wygrać w czwartej kwarcie.

South Range pokonało Lions 37-32 w drugiej połowie, aby objąć prowadzenie i wygrać.

Joey Donofrio prowadził Heartland Christian z 15 punktami, a Jonathan Bertovich zdobył 14.

¯ LOWELLVILLE 53, MINERAL RIDGE 43: LOWELLVILLE – Gorący początek przyniósł Rocketsowi zwycięstwo nad Mineral Ridge Saturady.

Anthony Lucente prowadził zespół z 16 punktami, a Cole Bunofsky dodał 14.

READ  Jak obstawiać baseball: 6 łatwych, dochodowych wskazówek

Rams prowadził Triston Weiss, który miał 13 punktów.

¯ LIZBONA 95, WSCHODNIA PALESTYNA 45: LIZBONA – Weston Jones zdobył 24 punkty dla Bulldogs w przegranej z Lizboną. Dom Wycoff dodał dziewięć punktów dla Wschodniej Palestyny.

¯ MATHEWS 61, CAMPBELL 44: VIENNA – Mustangi objęli prowadzenie 29: 6 w pierwszej połowie drugiej połowy, pokonując Campbella.

Skevos Kouvos zdobył 16 punktów dla Czerwonych Diabłów.

¯ ALLIANCE 60, SALEM 56: SALEM – Czwarta kwarta z 20 punktami nie wystarczyła, aby nadrobić deficyt, ponieważ kwakrzy zrezygnowali z pojedynku Eastern Buckeye Conference przeciwko Alliance. Drew Weir prowadził Salem z 21 punktami, a Hunter Griffith z 14 punktami. Kwakrzy spadają do 11-6 w sumie i 7-3 w lidze.