Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Brak limitu dla 7R Park Sosnowiec

Published

on

Firma logistyczna No Limit wynajęła powierzchnię pod swoją nową siedzibę w 7R Sosnowiec na Śląsku.

Firma, działająca w branży TSL od ponad 30 lat, wynajęła 5 000 m² powierzchni magazynowej i 455 m² powierzchni biurowej, która została w pełni dostosowana do prowadzonej działalności. Obejmuje to jedenaście doków i dwanaście bram kurierskich, w tym rozwiązanie semi-cross-dock, np. B. Doki i bramy kurierskie w układzie w kształcie litery L.

Generalnym wykonawcą inwestycji był Atlas Ward, który wraz z pracownią Kwadrat odpowiadał również za projekt architektoniczny. Nowa siedziba No Limit w Sosnowcu również została zaprojektowana z szeregiem funkcji zgodnych z zasadami zrównoważonego budownictwa.

Celem tej inwestycji było dostarczenie energii w całości pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Z tego powodu budynek posiada moduły fotowoltaiczne na wzmocnionej konstrukcji dachu. Na całym obiekcie zamontowaliśmy również oświetlenie LED. Po stronie inwestycji zapewniliśmy również połączenia z dziewięcioma stacjami typu „plug-in”, aby szybko naładować flotę elektryczną operatora, a także przygotowaliśmy infrastrukturę dla kolejnych jedenastu takich punktów.
Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R

Położona przy drodze ekspresowej S1 7R Sosnowiec składa się z trzech hal o powierzchni 22 600 m².

READ  Duży wzrost zachorowalności i 17 więcej zgonów z powodu koronawirusa [NOWE DANE]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *