Boardman Lacrosse zakochuje się w domu GlenOak, 12-4 | Wiadomości, sport, praca

Boardman Lacrosse zakochuje się w domu GlenOak, 12-4 |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondencyjne / Robert Hayes. Senior Boardman Anthony Barber gra do kolegi z drużyny w pierwszej kwarcie przeciwko Canton GlenOak. W czwartek strzelił jeden z czterech goli dla Spartan.

BOARDMAN – Grając przez większość czasu z co najmniej czterema nowicjuszami, Boardman ma mnóstwo młodych ludzi na boisku, a każde zawody dają możliwość zabrania czegoś i nauczenia się.

Strzelili dwa gole na początku, ale Canton GlenOak okazał się za dużo, pokonując Spartan gospodarzy 12:4 w czwartkowy wieczór w chłodny kwietniowy wieczór na Spartan Stadium.

„W pewnym sensie odeszliśmy od naszego planu gry i dziś wieczorem po prostu zmagaliśmy się z podstawami, podając i łapiąc”. powiedział trener Boardman Dave Peters o deficycie po tym, jak objął prowadzenie 2:1. „Myślę, że chłopaki zaczęli to traktować lekko. Po prostu uciekło, a tak dobremu zespołowi po prostu ujdzie na sucho. Po prostu trudno się cofnąć.

„(GlenOak) wykorzystał nasze kary. Prawdopodobnie mieliśmy dziś co najmniej 10-12 rzutów karnych, a to cała kwarta, gdy jesteś w polu karnym, a trudno jest drużynie, która może to wykorzystać i po prostu strzelić za każdym razem, gdy ktoś ma przed sobą ty” powiedział Peters.

Nowicjusz Spartan, Ashton Hoover, dał swojemu zespołowi szybką iskrę gola w pierwszych dwóch i pół minucie, ale GlenOak szybko zareagował. Starszy Anthony Barber miał coś do powiedzenia na ten temat, wbijając jednego w tylną siatkę, aby objąć prowadzenie 2-1.

To był ostatni raz, kiedy Boardman prowadził, ale przegrał 4-2 w przerwie i został pokonany 2-1 przez większość zawodów. Nowicjusz Tony Pinciaro z dużą siłą posłał jednego w tylną siatkę, ale Złote Orły ponownie zareagowały szybko, prowadząc 7-3 do ostatniej klatki.

Pinciaro strzelił kolejną bramkę na początku czwartego, ale głębia GlenOak okazała się zbyt duża na torze. Młodszy bramkarz Aidan Wittman wykonał 11 rzutów obronnych, a jeden z bramkarzy pierwszego roku Brennan Wittman.

READ  Hubert Hurkacz ogłasza darowiznę za każdego asa, którego trafi na Wimbledonie - NBC Chicago

Z wieloma młodymi twarzami na liście Boardmanów, postęp był stabilny przez całą wiosnę.

„Nie wszyscy byli na pozycjach startowych. Zaczęliśmy grać w JV i mogli zobaczyć jeden lub dwa okręgi uniwersyteckie, ale po trzecim meczu trzech z nich rozpoczęło studia. Davis powiedział o młodym rdzeniu Spartan. „Mike Demetrios, jest naszym środkowym kijem, gra naprawdę dobrze. Dostaje dużo piłek na ziemi, po prostu bardzo pomaga w defensywie, chwyta piłki z powietrza. Eric Lenhart, jest po prostu dużym ciałem i jest mądrym graczem.

„Wtedy mamy Hoovera i Pinciaro. Mogą mieć hat-trick w grze uniwersyteckiej każdego dnia, jeśli są na dobrej drodze i są dobrzy w podawaniu i łapaniu. Są też zabawne do oglądania. Wyszli z programu młodzieżowego i spędzili tam kilka lat, a nasz program młodzieżowy rozwinął się i rozwinął dobrych graczy.

Boardman spadł do 5-7 i miał zwycięską passę dwóch meczów, która obejmowała zwycięstwa nad Cardinal Mooney i Canton Central Catholic. Davis uważa, że ​​drużyna przewidziała lepszy wynik po losowaniu turnieju 8 maja, ale są pozytywy do odrzucenia.

Przede wszystkim Spartanie nie przegrali z inną drużyną Mahoning Valley od przegranej 8-11 w Canfield 23 marca 2018 r. i pokonali raz Polskę i kardynała Mooneya dwa razy w 2022 r.

Ich kalendarze będą zakreślone na kolosalny pojedynek w Canfield w sobotę.

„Myśleliśmy, że jesteśmy trochę bliżej GlenOak tutaj, w Louisville myśleliśmy, że jesteśmy trochę bliżej nich, a na meczach po prostu uciekli”. powiedział Davis. „Koncentrujemy się na dolinie, nie zgubiliśmy się w dolinie od ponad czterech lat, więc na razie skupmy się na dolinie”.