Connect with us

Nauka

Blawan został aresztowany w Kijowie z powodu „Brexitu” po przylocie, by zagrać na imprezie noworocznej – Aktualności

Published

on

Blawan utknąłem w Kijowie po przylocie tam na zabawę sylwestrową dzień przed swobodny przepływ osób, towarów i usług między Wielką Brytanią a UE został oficjalnie zakończony 1 stycznia.

Chociaż Ukraina nie jest z UE, brytyjski DJ mieszkający w Berlinie powiedział, że gdy próbował opuścić stolicę, polskie linie lotnicze BARDZO odmówił mu dostępu do samolotu przejeżdżającego przez Polskę (państwo członkowskie UE) z powodu „Brexitu”, mimo że pozwolił mu na zakup biletu lotniczego chwilę wcześniej.

O Karenn Członek przesłał historie na Instagram, aby wściekle narzekać na ten incydent, pisząc: „Bezprawnie odmówiono mi podróżowania, ponieważ LOT Airways uważa, że ​​przyczyną Brexitu nie mogę przejechać przez Polskę”.

Dodał: „Twój zespół był niegrzeczny. Kupiłem nowy bilet, zobaczyłeś mój brytyjski paszport, wziąłeś moje pieniądze i natychmiast odmówiłeś mi karty pokładowej z powodu „Brexitu”… obrzydliwe. Mam prawo do swobodnego podróżowania po Europie do czerwca 2021 roku, najwyraźniej szkolisz swój zespół. “

Obywatele Wielkiej Brytanii mogą nadal podróżować bez wizy do Kraje Schengen do 90 dni w dowolnym 180-dniowym okresie jako turyści obowiązują pewne nowe ograniczenia. Tak jak jest nie ma umowy dla muzyków koncertujących podróżujących bez wizy, z petycją z prośbą o wzmocnienie i rozważeniem debaty parlamentarnej.

Przeczytaj poniżej: Petycja wzywająca do ruchu bezwizowego w UE dla artystów w trasie osiągnęła 222 000 podpisów

Po zrobieniu swojego pierwszego posta, Blawan zaczął reagować na latanie na imprezę w czasie globalnej pandemii. Ukraina odnotowała 10 117 nowych przypadków koronawirusa w sylwestra i odnotowała w sumie 19 712 zgonów w całym okresie pandemii.

W kolejnym poście Blawan wściekle zareagował na tę reakcję, pisząc: „Dla ludzi, którzy wysyłają mi MSG, jestem hańbą i obrzydliwością za robienie show. Po prostu nie mieć [to] oddać truciznę. Nie przeproszę. Nie jest mi przykro. Impreza była absolutnie niesamowita. Nic nie wiesz o moich okolicznościach, więc zachowaj to dla siebie. “

READ  Pochodzący z Indii Vinod Bajaj Eyes Rekord Guinnessa na spacer równy obwodowi Ziemi

Później cofnął się i powiedział: „Przepraszam, że przeszkadzałem niektórym ludziom, ale wiesz, że mam też czasem prawo do złości”. Zauważył również, że była to „część prawna” z „zezwoleniami i protokołami bezpieczeństwa”.

To jest obecnie legalne dla wydarzeń muzycznych do 50 osób odbywających się na Ukrainiepod warunkiem, że na 5 metrów kwadratowych przypada 1 osoba, a odwiedzający zachowują odległość 1,5 metra.

Przeczytaj to poniżej: Carl Cox: „Imprezowanie podczas pandemii jest nieodpowiedzialne”

Impreza, na której grał Blawan, odbyła się w kijowskim domu ∄ klubi zaprezentował kilku innych artystów spoza Ukrainy w składzie.

W opisie wydarzenia czytamy: „Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim naszym gościom, artystom i personelowi, podejmiemy następujące środki: liczba odwiedzających zostanie ograniczona do 1 osoby na 5m2, wszystkie przestrzenie będą wyposażone w potężne systemy wentylacyjne, wszystkie muszą nosić maski podczas imprezy. Osoba, która naruszy nasze zasady, będzie musiała opuścić klub. Zostaną dostarczone maski na twarz, zachowaj je na następne wydarzenie. Kontrola temperatury przy wejściu. Dezynfekcja rąk jest zapewniona w całej przestrzeni. Zdecydowanie zachęcamy do noszenia maski, stojąc w kolejce do wejścia. Bez tego nasze wysiłki na rzecz ochrony Twojego zdrowia nie powiodą się. “

Niedawny Mixmag Artykuł Marcusa Barnesa dotyczył moralnego dylematu świętowania podczas pandemii, przeczytaj tutaj.

Przeczytaj to poniżej: Wykorzystaj to, co najlepsze w Mixmag, prosto do swoich prywatnych wiadomości na Facebooku

Załaduj następny artykuł

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *