Connect with us

Sport

Błaszczykowski odłączył się od zespołu, kontrowersyjne zachowanie w Białymstoku

Published

on

Po poniedziałkowym starciu w Białymstoku (1: 1) na murawie stadionu pojawił się jeden z kibiców gospodarzy. Podszedł do kapitana Wisły, najpierw zrobił zdjęcia swoim dzieciom, a potem poprosił Błaszczykowskiego o tzw. Selfie.

Choć menadżer Jagiellonii Arkadiusz Szczęsny i rzeczniczka Wisły Karolina Biedrzycka zareagowali od razu, to kibice na chwilę nie chcieli schodzić z boiska. Podobno odmówił również świadczenia usług ochrony swoich danych.

W obliczu zagrożenia koronawirusem rozgrywki PKO Ekstraklasy odbywają się w ścisłej zgodności z systemem higieny. Ponadto naruszono punkty regulaminu imprezy masowej oraz regulamin obowiązujący na stadionie miejskim w Białymstoku.

Jak zapowiedział Zbigniew Pypczyński z wydziału bezpieczeństwa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, zarówno sympatyk, jak i Jagiellonia mogą mieć poważne konsekwencje. – Czekamy na raporty, wtedy sprawa trafi do Komisji Ligi, a Jagiellonia też musi przekazać swoje stanowisko – powiedział.

Błaszczykowski nie wraca do Krakowa z drużyną. – Po incydencie w Białymstoku Kuba musiała zostać rozdzielona. Po powrocie przejdzie test na koronawirusa – powiedziała rzeczniczka Wisły Karolina Biedrzycka.

Kolejny mecz Białej Gwiazdy rozegrany zostanie w sobotę 29 sierpnia u siebie ze Śląskiem Wrocław.

Do: TVP Sport

READ  Lech Pozna szykuje kolejny transfer! Awwad jeszcze się nie skończył. Naga ofensywa Picnona
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.