Connect with us

Zabawa

Blanka Lipińska testuje „niezniszczalną” obudowę i mówi z nostalgią: „Myślę, że do tego potrzebny jest ALEK BARON”.

Published

on

Ostatnio ks. Blanka Lipińska Najczęstsza rozmowa dotyczyła zakończenia związku z baronem, który trwał zaledwie 225 dni. Okoliczności separacji Blani i Barusia Zainteresowali się nawet Ewą Mingą. Po serii intagramowych rozważań projektanta na temat uczciwości intencji sędziego Głos Blanka jednak otwarcie przerwała jej podejrzenia i zapewniła ks. „świetny związek” z Twoim byłym.

dzisiaj Blanka Lipińska teraz z łatwością poradzi sobie ze sprawami zawodowymi i działaniami influencera. Z okazji tegorocznej edycji Czarny Piątek Lipińska postanowiła zachęcić obserwatorów do kupowania jej zdaniem „niezniszczalnej” kieszeni. Okres trwałości polecanego produktu, celebrytka postanowiła to udowodnić … rzucić urządzenie na podłogę. Swoją drogą Blania wspomniała, że ​​już przetestowała sprawę w towarzystwie byłego kochanka.

Słuchaj, wysłali telefon i może to oznaczać, że gdzieś jest młotek. Myślę, że będziesz potrzebować do tego Alek Baron, ponieważ wtedy tak się bałem – powiedziała, przeglądając przesyłkę wysłaną przez producenta.

Cóż, myślę, że musimy rzucać, ponieważ nie dali młotka. Jestem bardzo zawiedziony, myślałem, że tym razem będzie siekiera (…) Nie przysłałeś mi młotka, to źle. Ale będę – & nbsprezentowała i podkreśliła, że ​​miała już okazję przetestować przypadki z narzędziem dostarczonym przez markę.

bDnpbbbh

Ostatecznie Blania, rozczarowana brakiem siekiery, musiała zadowolić się przekazaniem urządzenia pozostającego w bliskim kontakcie z ziemią. Jednak żadnemu z & nbspinternautów nie spodobał się jej pomysł.

Kiedy rzuca telefonem, który kosztuje kilka tysięcy, czy żałuje, że nie ma młotka, żeby go zniszczyć, a wszystko to przed ludźmi, którzy w większości mogą tylko pomarzyć o takim urządzeniu, bo po prostu ich na to nie stać? Pani Blanko, małe przeczucie – Napisała prywatną wiadomość do celebryty.

Aby potwierdzić swoje słowa, Lipińska zamieściła serię materiałów na Insta Story ze swojego związku z & nbspBaronem, podczas gdy para z radością przeglądała zapewnienia twórców sprawy. uderzając w telefon ciężkim narzędziem.

bDnpbbbi

Za dużo emocji dla mnie Blania była zestresowana.

To jest! – krzyknął podekscytowany Baruś i uderzył młotkiem w urządzenie.

Zobacz, jak Blanka Lipińska testuje „niezniszczalne” obudowy. Cenisz ich kreatywność?

bDnpbbbj
bDnpbbbk
bDnpbbbC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *