Connect with us

Zabawa

Blanka Lipińska relacjonuje proces wyposażenia mieszkania i przedstawia „PĘCZEK” z suszu za 600 zł

Published

on

Blanka Lipińska Niespodziewanie z niepozornej wizażystki z Puław wyrosła na najbogatszego „pisarza” w Polsce. Dzięki niezwykle emocjonalnym powieściom erotycznym 35-latek szybko awansował na celebrytę pierwszej ligi. Jak powiedziała jakiś czas temu „pokorna”, stało się to dzięki niedawno pokazanej „pracy” Milioner.

Chociaż jeśli wierzysz w słowa „Blani”Jeśli ma dość pieniędzy, przyjaciółka barona nie chce rezygnować z dochodowej działalności w Internecie, gdzie chętnie reklamuje szereg produktów. Ostatnio szczególnie ze względu na zachętę do zakupu jednego z nich Wystawione dla użytkowników Internetu.

Blanka Lipińska podejrzewa zatrucie biokominka: „Musiałem przesadzić z paliwem”

W przerwach od nagrywania nowych relacji na InstaStories, w tym ukochanego Barona zaaranżował mieszkanie. Celebrytka od kilku tygodni regularnie pokazuje, jak postępują prace w jej nowej placówce. Nie inaczej było w ubiegłą środę.

Tym razem podekscytowana Blanka chwaliła się, że remont powoli dobiega końca. Jak widać z opublikowanego przez nią nagrania, „Baruś” może też liczyć na swój kącik w domu partnera.

bDatODXN

Chciałem się z tobą podzielić swoim szczęściem. Meble stoją Studio jest gotoweSalon jest gotowy – mówi podekscytowana dziewczyna gitarzysty Afromentala i pokazuje odnowiony pokój na ścianie wisi gitara.

Dodatkowo autor 365 dni Pokazała wykonany na zamówienie żyrandol „Carycy Katarzyny”, marmurowy stolik kawowy i Wartość „tylko” 600 zł… suszona trawa.

Pytają o cenę traw, trzeba sporo, żeby wyglądały tak imponująco. Taki „stos” kosztuje około 600 zł – poinformowała Lipińska, która nie zamierza oszczędzać na dobudówkach do nowego mieszkania.

Czy myślisz, że wazony z cenną trawą zdobią również pracownię barona?

bDatODXO
bDatODXP
bDatODYi

READ  1 sierpnia Hitler otwiera Igrzyska Olimpijskie w Berlinie - The Durango Herald
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.