Connect with us

Zabawa

Blanka Lipińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda schudła 30 kg!

Published

on

Blanka Lipińska zasłynęła z powieści „365 dni”, którą wydała w 2018 roku. Gwiazda wyznała, że ​​inspiracją do napisania książki było jej niezadowalające życie seksualne ze swoim ówczesnym partnerem.

Polecamy: Blanka Lipińska tłumaczy się przy pomocy promocyjnych tabletek. Co jeszcze jest reklamą na Instagramie?

Książka szybko stała się bestsellerem, a autorka nie spoczęła na laurach i napisała swoje dwie kolejne części: „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. Niedługo po ukazaniu się trzeciej powieści Blanka Lipińska ogłosiła, że ​​pracuje nad adaptacją swojej pierwszej części.

Blanka Lipińska przeszła niesamowitą metamorfozę!

Film „365 dni” miał swoją premierę w lutym tego roku i zaledwie trzy tygodnie po premierze obejrzało 1,5 mln osób. Szybko okazało się, że kwitnie nie tylko życie zawodowe celebryty, ale także życie miłosne.

Autor związał się z muzykiem Aleksandrem “Baronem” Milvivem, o którym poinformowano na Instagramie. Niestety ich związek nie przeszedł próby czasu i para rozpadła się kilka dni temu.

Autorka trylogii „365 dni” jest jedną z nielicznych celebrytek, która otwarcie mówi o zabiegach estetycznych i stosowanej przez siebie diecie. Teraz mało kto pamięta, jak wyglądała Blanka Lipińska, zanim stała się sławna.

Celebrytka w jednym z wywiadów powiedziała otwarcie o swoim leczeniu.

Nie tak dawno gwiazda wspomniała też na Instagramie, jak to wyglądało kilka lat temu. Dodała zdjęcie na InstaStories, gdzie jest … brunetką! Fani nie mogli ich spotkać.

Sprawdź również: Lipińska narzeka na Polaków

Do zdjęcia Blanki Lipińskiej dołączony jest opis:

Internauci nie mogli uwierzyć w poprzedni wizerunek celebryty. Zgodzili się, że gwiazda wygląda teraz o wiele lepiej, a blond włosy zdecydowanie jej służą.

Zgadzamy się też z fanami autorki i mamy nadzieję, że gwiazda pokaże więcej zdjęć ze swojej metamorfozy.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *