Connect with us

Zabawa

Alethea Ambrosio została Miss Ponadnarodowej Azji i Oceanii

Published

on

Alethea Ambrosio została Miss Ponadnarodowej Azji i Oceanii

Autor: Armin P. Adina16 godzin temu


Alethea Ambrosio została w Polsce Miss Ponadnarodowej Azji i Oceanii

Miss Supranational Azji i Oceanii Alethea Ambrosio/ZDJĘCIE MISS FILIPIŃ NA FACEBOOKU

Filipiny’ Alethea Ambrosio została koronowana Miss Supranational Azji i Oceanii 6 lipca (7 lipca w Manili) podczas zakończenia konkursu piękności Miss Supranational 2024 w Nowym Sączu.

Dzięki koronacji zostaje także pierwszą kobietą z Filipin, która otrzymała tytuł kontynentalny. A to dwa dni po tym, jak Brandon Espiritu jako pierwszy zawodnik z Filipin znalazł się w pierwszej piątce konkursu Mister Supranational. W sumie zajął trzecie miejsce.

Ambrosio i Espiritu zwyciężyli w podwójnym konkursie Miss Filipin i Mister Pilipinas Worldwide w październiku ubiegłego roku, a w lutym zostali oficjalnie delegatami kraju na ponadnarodowe wybory.

W konkursie piękności „Miss Supranational” Ambrosio znalazła się w pierwszej dwunastce konkursu. PółFilipinka Yuki Sonoda z Japonii znalazła się w pierwszej 25. Jej azjatycka odpowiedniczka Harashta Haifa Zahra zapisała się w historii Indonezji, zdobywając pierwszy w kraju tytuł Miss Supranational.

Jenna Dykstra z USA musiała zadowolić się pierwszym drugim miejscem, natomiast drugie miejsce zajęła zdecydowana faworytka Justyna Zednikova z Czech. Trzecie miejsce zajęła Brazylijka Isadora Murtia, a Chanelle de Lau z Curaçao uzupełniła krąg zwycięzców na czwartym miejscu.

Tymczasem współpracownikami Ambrosio na kontynencie byli Bryoni Govender z Republiki Południowej Afryki w Afryce, Andrea Saenz z Meksyku w przypadku obu Ameryk, Fiorella Medina z Portoryko w przypadku Karaibów i Victoria Larsen z Danii w przypadku Europy.

Zanim Ambrosio przyleciała do Polski na międzynarodowy konkurs, już ukoronowała swoją następczynię na Miss Supranational Philippines: Tarah Valencia, która w wyborach Miss Universe Philippines 2024 zajęła trzecie miejsce. W przyszłym roku wystartuje w wyborach Miss Supranational.

Mutya Johanna Datul pozostaje jedyną kobietą z Filipin, która została koronowana na Miss Supranational. Tytuł zdobyła w piątej edycji międzynarodowego konkursu w 2013 roku. Ubiegłoroczna reprezentantka Pauline Amelinckx omal nie zapewniła Filipince drugiego zwycięstwa, zajmując drugie miejsce.

READ  Gadżety Gizmodo mówią Netflix, Ergonomia i Pokemon


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *