Connect with us

technologia

Black Myth: Zwiastun komediowy Wukong pokazuje celowo błędną rozgrywkę i mnóstwo kotów

Published

on

Niecierpliwie oczekiwany RPG akcji Black Myth: Wukong wydał 13-minutowy nowy zwiastun – ale nie oczekuj wielu nowych informacji, ponieważ jest to krótki film komediowy z głupią rozgrywką i mnóstwem kotów w studiu motion capture.

Aby uczcić chiński Nowy Rok i początek Roku Tygrysa, deweloper Game Science opublikował „Alternate Reality of Game Science”, w którym widzimy, jak deweloperzy omawiają trudności związane z wykorzystaniem kotów do przechwytywania ruchu, a następnie ujawniają jednego ekstremalnie zepsutego bossa walka oparta na tej pracy. W końcu widzimy, że biuro Game Science zostaje zamknięte, a następnie ponownie otwarte jako restauracja.

Żart wydaje się być nauką o grach zrobili Spróbuj użyć przechwytywania ruchu dla kotów. W prawdziwym życiu przeszli do innych pomysłów, ale w tej alternatywnej rzeczywistości stałoby się tak, gdyby trzymali się tego pomysłu do samego końca.

Biorąc pod uwagę, że zeszłoroczny film z chińskiego Nowego Roku zawierał nowe, legalne nagrania, niektórzy mogą być rozczarowani tym bardziej beztroskim podejściem, ale film kończy się krótkim wierszem, aby uspokoić fanów:

„Przybyli z nadzieją, że zobaczą mecz. Ciężko nad tym pracujemy.

Ach, trochę więcej cierpliwości, jeśli chcesz. Warto czekać, dreszczyk emocji”.

Druga połowa zwiastuna (począwszy od około 7:25) zawiera materiał filmowy, który mógł pochodzić z aktualizacji Unreal Engine 5 w grze, ale sekcja zawiera tygrysiego bossa, który wielokrotnie teleportował się po mapie, dzierżąc nienaturalnie unoszącą się katanę i którego animacje ponieść porażkę. Przerywnik filmowy przed tą sekwencją wygląda o wiele bardziej wiarygodnie, więc może zobaczymy ukłon w tę stronę coś z ostatniej gry, ale Game Science zdecydowanie nie mówi na pewno.

Na szczęście prawdziwy Black Myth: Wukong wygląda o wiele bardziej imponująco – widzieliśmy mnóstwo rozgrywki, opisaliśmy nowe szczegóły i rozmawialiśmy z debiutującym deweloperem, który stworzył ten niezwykle popularny przełomowy projekt.

READ  Artysta oddaje nastrój miast kolorowymi akwarelami

Joe Skrebels jest redaktorem wykonawczym News w IGN. Idź za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.