Connect with us

Sport

Biuro AG zajmujące się sprawą Kent | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Biuro AG zajmujące się sprawą Kent |  Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN — Dwóch prawników z Ohio State Attorney’s Office było obecnych w czwartek na rozprawie w sądzie powszechnym w Mahoning County dla Steve’a Kenta, powiernika Austintown Township, oskarżonego o trzy przypadki pobicia seksualnego i jeden przypadek manipulowania dowodami.

Zarzuty zostały postawione za zachowanie rzekomo związane ze stanowiskiem Kenta jako funkcjonariusza policji w gminie RP.

Kent był również obecny ze swoim adwokatem, Johnem Juhaszem, ale urzędnicy powiedzieli, że w sprawie nie było rozwiązania od czwartku, a kolejna rozprawa przedprocesowa jest teraz wyznaczona na 11 rano 21 lipca.

Sędzia John Durkin przewodniczy sprawie, ale prokurator hrabstwa Mahoning Paul Gains wyznaczył Biuro Prokuratora Generalnego Ohio do zajmowania się aktami oskarżenia, jednocześnie wnosząc do Biura Śledczego Ohio w celu zbadania domniemanych przestępstw, powiedział rzecznik prokuratora generalnego Steve Irwin.

Kent jest oskarżony o popełnienie przestępstw przez wiele dni w kwietniu, maju i czerwcu 2021 roku.

Powiernicy polskiej gminy zwolnili Kenta z pracy jako urzędnik ds. zasobów szkolnych 2 marca.

List zwalniający Kenta od komisarza polskiej policji Grega Wilsona i powierników Erica Ungaro, Joanne Wollet i Edwarda Kempersa stwierdzał, że został on „zwolniony za nielegalne i niemoralne czyny z nieletnim uczniem w szkole, w której służyłeś jako oficer zasobów szkolnych”.

52-letni Kent ze Starwick Drive w Canfield został wybrany powiernikiem Austintown w wyborach powszechnych w listopadzie 2019 roku. W tym czasie był również członkiem grupy zadaniowej Mahoning County OVI.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Raducanu staje przed wielkim sprawdzianem przeciwko Stephensowi w swoim debiucie w Australian Open
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *