Connect with us

technologia

Bethesda planuje kontynuować Elder Scrolls 6 z Falloutem 5

Published

on

Bethesda planuje kontynuować Elder Scrolls 6 z Falloutem 5

Wpatruje się w ciebie wysoki mężczyzna w ciemnoszarej zbroi, a za nim zrujnowane miasto.

obrazek: bethesda

W opublikowanym dzisiaj wywiadzie dyrektor kreatywny Bethesdy, Todd Howard, ujawnił przyszłe plany studia i wyjaśnił je po Starsze Zwoje 6 wyjdzie będzie następną grą studia awaria 5, kolejny ważny wpis w postapokaliptycznej serii gier RPG firmy z otwartym światem. Jednak biorąc pod uwagę, ile czasu zajmuje Bethesdzie opracowanie tych dużych gier, nie oczekuj, że którakolwiek z gier RPG zostanie uruchomiona w najbliższym czasie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z IGN, Howard bardzo jasno i otwarcie przedstawił to, nad czym Bethesda Game Studios będzie pracować w ciągu najbliższych kilku lat. Konkretnie, obecnie planowane jest zakończenie 2023 gwiezdne pole i zacznij pracę nad kolejnym wpisem w swoim Starsze Zwoje seria, Starsze Zwoje 6, który, jak wyjaśnił Howard, jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Potem studio skupi się na tym awaria 5

„TAk, Starsze Zwoje 6 jest w fazie przedprodukcyjnej” – wyjaśnił Howard. „I wiesz, zrobimy to awaria 5 Więc potem nasza tablica jest przez jakiś czas całkiem pełna”.

Kontynuuj czytanie: żniwo ludzkie z Fallout 76katastrofalny początek

Co ciekawe, Howard powiedział również, że Bethesda Game Studios ma kilka „innych projektów”, na które zespół patrzy „również od czasu do czasu”, ale nie wyjaśnił, czym te gry są, jak daleko mogą być ani gdzie mogą być być poza harmonogramem produkcji.

Żeby było jasne, to nie pierwszy raz, kiedy Howard o tym mówił awaria 5. Właściwie to nawet nie pierwszy raz z nim rozmawia IGN o kolejnej grze z popularnej serii RPG. Ostatni rok, podczas kolejnego wywiadu z outletemHoward wyjaśnił, że studio miało z grubsza pojęcie o tym, co awaria 5 byłoby, ale nie rozwinął tego ani nie ujawnił szczegółów dotyczących gry.

Wyróżniać sięjest naprawdę częścią naszego DNA” – powiedział Howard IGN w 2021 r. „Współpracowaliśmy z innymi [developers] od czasu do czasu – nie mogę powiedzieć, co się stanie. Wiesz, mamy jednostronicowy program o Falloucie 5, który chcemy zrobić.

Jednak podczas tego wywiadu Howard był mniej jasny co do harmonogramu. Teraz wiemy, że awaria 5 faktycznie zostaną opublikowane później Starsze Zwoje 6. A to prawdopodobnie oznacza awaria 5 wyjdzie, och… powiedzmy, że 2035. Jeśli masz szczęście.

Starsze Zwoje 6 został oficjalnie zaprezentowany po raz pierwszy z krótkim zwiastunem podczas targów E3 2018 i od tego czasu jest W zasadzie nic więcej nie słyszeliśmy o grze. Ostatnia główna linia Wyróżniać się Gra, awaria 4został opublikowany w 2015 roku.

Howard powiedział dziś IGN, że chciałby, aby te gry były szybsze i, podobnie jak wielu największych fanów studia, był sfrustrowany koniecznością czekania tak wielu lat między grami. Ale wyjaśnił, że to część procesu i jest konieczna.

„Trwają, chciałbym, żeby wyszli szybciej, naprawdę” – przyznał Howard. „Staramy się tak bardzo, jak tylko możemy, ale chcemy, aby były jak najlepsze dla wszystkich”.

Cóż, prawdziwe pytanie brzmi: czy Starsze Zwoje 6 lub awaria 5 uruchomi się w przyszłości na konsolach PlayStation, czy tylko na Xbox i PC? (Znam odpowiedź na to pytanie i Fanom Bethesdy, którzy grają tylko w gry na konsolach PlayStation, prawdopodobnie się to nie spodoba…)

READ  Archeolodzy znajdują ruiny ogromnej średniowiecznej katedry nubijskiej w Sudanie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *