Connect with us

technologia

Battlefield 2042 przywraca klasy do gry w aktualizacji

Published

on

Battlefield 2042 przywraca klasy do gry w aktualizacji

DICE mówi: „Będziemy przerabiać różne menu i ekrany w grze, aby upewnić się, że klasy są na pierwszym miejscu i zapewnić jak najlepsze wrażenia przy wyborze, z kim grać i jaki sprzęt ustawić”.

DICE mówi: „Będziemy przerabiać różne menu i ekrany w grze, aby upewnić się, że klasy są na pierwszym miejscu i zapewnić jak najlepsze wrażenia przy wyborze, z kim grać i jaki sprzęt ustawić”.
obrazek: KOSTKA DO GRY

Jeśli jeszcze nie wiedziałeś, Pole bitwy 2042 to gra wydana w środku pandemii bez nigdzie sąsiedztwo Dla takiej flagowej wersji wykonuje się wystarczająco dużo prac projektowych lub testów. Nasze ostatnie przypomnienie o tym jest w formie aktualizacji które będą jakoś cofając jeden z kluczowych punktów sprzedaży w momencie premiery.

2042 dokonał ogromnego interesu przed premierą dla swoich nowych „specjalistów”, bohaterskich postaci z elastycznym wyposażeniem, które zastąpiłyby wypróbowany i prawdziwy system „klas” w serii (archetypy FPS dla wielu graczy, takie jak „Zwiad” i „Szturm”). Specjaliści ci byli wyjątkowo niepopularni wśród długoletnich fanów, zarówno ze względu na ich wpływ na rozgrywkę, jak i projekt. i gdy to drugie jest już zaadresowane Wygląda na to, że deweloperzy przekonali DICE również do przeróbki tego pierwszego.

Obraz artykułu zatytułowanego Battlefield 2042 wraca do deski kreślarskiej, przywraca zajęcia

obrazek: KOSTKA DO GRY

W dużej aktualizacji opublikowanej przez zespół programistówujawnili, że „rozpoczęli prace nad gruntowną przebudową sposobu, w jaki będziesz grać ze specjalistami”, co zasadniczo podzieli różnicę między systemem tradycyjnym a tym 2042 korzystanie ze specjalistów. Postacie bohaterów pozostaną, ale zostaną przypisane do poziomów klasowych (patrz wyżej), z wykorzystaniem niektórych gadżetów ograniczonych między klasami, aby „zapewnić wyraźniejszą tożsamość klasy”. Na przykład tylko gracze zwiadowcy mogą używać SOFLAM, podczas gdy chore skrzynki będą dostępne tylko dla graczy. Jako ktoś, kto utrzymuje Mackaya (w klasie „Assault”), ale często używa SOFLAM, to jest do bani, ale myślę, że zobaczymy, jak to wszystko ewoluuje, gdy zmiany wejdą w życie (co jeszcze trochę potrwa). DICE mówi, że to nastąpi dopiero w sezonie 3).

Inne zmiany, które pojawią się w sezonie 2 i w jego okolicach, to trzy nowe bronie (dwie główne i jedna przyboczna), a także aktualizacje dwóch map startowych gry, Renewal i Orbital, pojawiające się obok innej, zupełnie nowej mapy. DICE zacznie też dodawać do głównej gry trochę broni „skarbca”, czyli broni z podróży w czasie portal Tryb gry, a także kontynuację odświeżenia wizualnego wszystkich specjalistów, w szczególności „zmiany w głosach, postawie i mimice”.

Możesz sprawdzić pełną listę zmian i dodatków, które pojawią się przed i w ramach przyszłych aktualizacji tutajlub w filmie poniżej.

Battlefield 2042 | Aktualizacja deweloperska – sierpień 2022

READ  Przyspiesz wyszukiwanie w Google dzięki nowemu skrótowi klawiszowemu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *