Connect with us

Zabawa

„Barbarians Season 2”: Netflix potwierdza datę premiery, możliwa DZIAŁKA

Published

on

„Barbarians Season 2”: Netflix potwierdza datę premiery, możliwa DZIAŁKA

Niemiecki serial dramatyczny Barbaren powraca w tym roku z nowym sezonem. Pierwszy sezon po raz pierwszy wylądował na stronie streamingowej w 2020 roku.

Po latach przerwy spowodowanej globalną pandemią, zdjęcia rozpoczęły się w zeszłym roku, aby zapewnić fanów, że sezon 2 ukaże się w tym roku.

Czy „Barbarzyńcy sezon 2” będzie taki sam jak sezon 1? Zobaczmy, o co chodzi w nowej odsłonie serii w kilku następnych akapitach.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: „Kapitan Ameryka: Nowy porządek świata”: ogłoszono datę premiery! Czego oczekiwać

Już wkrótce na Netflixie ukaże się drugi sezon „Barbarzyńców”. (Netflix)

Od momentu premiery „Barbarians” jest najpopularniejszą serią oryginalną niemieckiego Netflixa. W ciągu pierwszych 28 dni ma łącznie 37 milionów wyświetleń.

Sezon 2 Barbarzyńców nadal będzie taki sam jak sezon 1. Seria będzie oparta na prawdziwych wydarzeniach historycznych. Choć nie wiadomo jeszcze, co stanie się z Arminiusem, Thusneldą i Folkwinem, historia mówi nam, że w tym sezonie powinniśmy spodziewać się bardziej krwawej i przerażającej walki.

Oficjalne podsumowanie Netflix Niemcy stwierdza, że „Rok po bitwie Varus rzymskie wojska powróciły do ​​Germanii silniejsze niż kiedykolwiek, a Ari ponownie musi skonfrontować się ze swoją rzymską przeszłością. Jego brat dołączył do rzymskiej strony, aby ukarać Ariego za zdradę Rzymu. Gdy Thusnelda i Ari próbują zjednoczyć plemiona przeciwko Rzymowi, Folkwin złowrogo rzuca bogom wyzwanie”.

W artykule opublikowanym w Coś do zobaczenia, nie ma jeszcze dokładnej daty premiery 2. sezonu „Barbarzyńców”. Zdjęcia do nowego sezonu rozpoczęły się dopiero we wrześniu 2021 roku w niektórych okolicznych rejonach Polski i nadal nie ma żadnych wiadomości o postępach i rozwoju filmowania lub filmowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „John Wick 4”: najdłuższy czas trwania, ile minut trwa nowa kontynuacja?

READ  WBD: Gry wideo pomogły zwiększyć przychody segmentu „Pozostałe” o 9% do 200 mln dolarów w trzecim kwartale

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *