Baraże Euro 2024: Rob Page mówi, że Walia będzie gotowa na ważny mecz z Polską | Wiadomości piłkarskie

Baraże Euro 2024: Rob Page mówi, że Walia będzie gotowa na ważny mecz z Polską |  Wiadomości piłkarskie

Trener Walii Rob Page: „Nie obchodzi nas, kto do nas przychodzi. Będziemy rywalizować i próbować. Przeprowadziliśmy analizę dotyczącą Polski. Już je przeglądaliśmy. To będzie trudny test.”, ale jakiej dodatkowej motywacji potrzebujesz? Chłopcy będą gotowi we wtorek.”

12:25, Wielka Brytania, piątek 22 marca 2024 r

Rob Page mówi, że Walia jest gotowa zmierzyć się z Polską w finale barażowym Euro 2024 na stadionie w Cardiff City.

Walia po komfortowym zwycięstwie 4:1 nad Finlandią dzieli zaledwie 90 minut od najważniejszego letniego turnieju w Niemczech.

Gole Davida Brooksa i Neco Williamsa w pierwszej połowie zapewniły gospodarzom kontrolę i dały większości kibiców Cardiff nadzieję na bezstresowy wieczór.

Teemu Pukki rozwiał te myśli tuż przed przerwą swoim 40. golem dla Finlandii, ale Brennan Johnson szybko odzyskał dwubramkowe prowadzenie Walii po przerwie, a zmiennik Daniel James doprowadził do wyrównania w końcówce meczu.

We wtorek Walia będzie gościć Polskę, a trener Page cieszy się z tego wyzwania, a Dragons chcą zakwalifikować się do trzecich z rzędu dużych mistrzostw Europy i czwartego z pięciu dużych turniejów.

Geraint Hughes ze Sky Sports News analizuje imponujące zwycięstwo Walii nad Finlandią 4:1 i patrzy w przyszłość na wielki finał barażowy przeciwko Polsce

„Pójdziemy od stóp do głów i spróbujemy”.

„Nie obchodzi nas, kto do nas przychodzi. Będziemy walczyć ramię w ramię i damy radę” – powiedziała Page.

„Jestem naprawdę szczęśliwy. W niektórych momentach gry było to niewygodne, ale w meczach z dobrymi drużynami nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyś chciał.

„W pierwszej połowie nie udało nam się uzyskać odpowiedniego kontaktu z prasą. Problemem zajęliśmy się w przerwie. Innego wieczoru mogło być ich pięć lub sześć.

„Największy ból głowy, jaki miałem dzisiaj podczas dokonywania selekcji, dotyczył sytuacji na szczycie boiska. Wiedziałem, że tempo im zaszkodzi.

Neco Williams świętuje po zapewnieniu Walii prowadzenia 2:0 przeciwko Finlandii

„Ludzie tacy jak DJ (Daniel James) wstają z ławki, grają naprawdę dobrze na poziomie klubowym i strzelają gole. Kiedy gracze grają dobrze na poziomie klubowym, mogą wnieść wartość dodaną i zmienić dla nas grę.

READ  Artykuły spożywcze zyskują „nowy wygląd” | Wiadomości, sport, praca

„Ethan (Ampadu) podczas swojego 50. meczu międzynarodowego. Uważam, że był świetny. Brennan stanowiła ciągłe zagrożenie. Brooksy ze swoim dyplomem.

„Wiedzieliśmy dokładnie, co dostaniemy z Harrym (Wilsonem) i Brooksy w kieszeniach”.

„Walia będzie gotowa na Polskę”

Brennan Johnson zapewniła Walii prowadzenie 3:1 w meczu z Finlandią

Polska pokonała Estonię 5:1 w półfinale play-off, a Page dodał: „Przeanalizowaliśmy Polskę i Estonię. Przyglądaliśmy się już Polsce”.

„To będzie trudny test, ale jakiej dodatkowej motywacji potrzebujesz? Chłopcy będą gotowi we wtorek.”

Mamy młodszy skład, sprawniejszy skład i zawodników, którzy grają regularnie. W niedzielę wracamy na boisko, a we wtorek będziemy mieli gotowy plan gry.

„To wciąż praca w toku. Każdy może zobaczyć, co robimy, a my daliśmy sobie cholerną szansę. ”

Williams: Na tym nie poprzestaniemy

Obrońca Walii Neco Williams na S4C:

„Świetny występ, podeszliśmy do tego meczu z planem gry. I myślę, że wyszło najlepiej, jak się dało. Jedyną negatywną rzeczą tego wieczoru było to, że straciliśmy bramki, ale kiedy strzelimy cztery gole, stawia to zawodników w trudnej sytuacji. „Dobry rzut. To dobra odskocznia przed kolejnym wtorkowym meczem.

„To [my goal] To nie było zaplanowane ani nic, to był po prostu instynkt. Miło było strzelić gola dla mojego kraju, to wyjątkowe uczucie wygrać. Wisienką na torcie była jednak punktacja. Doskonały występ pod każdym względem i dobra odskocznia na wtorek.

„Wygraliśmy półfinał, a teraz we wtorek mamy finał. Nie zatrzymujemy się tutaj. Pozostał nam jeszcze jeden mecz. Mam nadzieję, że pokazaliśmy się z dobrej strony i zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Europy.

Analiza: Walia pokazuje, że po Bale’u jest życie

Czy to nowe pokolenie walijskich graczy?

Geraint Hughes ze Sky Sports News w Cardiff:

„Rob Page, jego trenerzy i dyrektor techniczny FAW uznają dzisiejsze zwycięstwo w klasyfikacji generalnej za potwierdzenie ich„ przejścia ”po Pucharze Świata w Katarze i ich życiu po Bale’u”.

READ  Patrick C. DeLisio 1957-2021 | Wiadomości, sport, praca

„Młody zespół złożony z doświadczonych specjalistów kontynuował swój rozwój – zdecydowanie za dobrze jak na Finlandię. Tak, w przyszłym tygodniu czeka nas trudniejszy test, ale nie było to wspaniałe zwycięstwo 1:0.

„I… kto został na ławce rezerwowych, kto nie był potrzebny? Aarona Ramseya. Nie dlatego, że nie ma nic do zaoferowania, jestem pewien, że ma, ale Wales go nie potrzebował.

„Page wierzy w tę grupę i dziś wieczorem odwdzięczyli się za jego wiarę w nich. We wtorek…”

Analiza: Walia wydaje się być zespołem

Były reprezentant Walii Rob Earnshaw uważa, że ​​drużyna Roba Page’a ma duże szanse zapewnić sobie miejsce na Mistrzostwach Europy po imponującym zwycięstwie 4:1 nad Finlandią

Były napastnik Walii Rob Earnshaw w Sky Sports News:

„Na początku kwalifikacji tak naprawdę nie mieli stylu i nie wiedzieli, co robią. Dziś wieczorem były doskonałe. Posiadanie, czysto, wygodnie…

„Rob Page powiedział w ciągu tygodnia, że ​​byli zrelaksowani i wiedzieli, jaką pracę mają do wykonania, i tak to wyglądało. Harry Wilson znakomicie, wchodzi David Brooks, znakomicie. W pomocy Ethan Ampadu, 50. mecz międzynarodowy, 23 lata, naprawdę dobrze. On i Jordan James zrobili dużą różnicę, gdy Dan James wszedł i strzelił gola.

„Byli dziś genialni. Biorąc pod uwagę to, czym jest teraz Walia, muszą stanowić zespół. Kilka lat temu supergwiazda Gareth Bale wygrywał nas mecz za meczem. Odszedł. Teraz wyglądają jak zespół, a na całym boisku czyhają zagrożenia.

Co dalej z Walią?

WaliaUwaga skupia się teraz na rozgrywanym u siebie finale barażowym Euro 2024 Polska we wtorek wieczorem, początek o 19:45.

Następnie strona Roba Page’a jest kontynuowana Słowacja w przypadku międzynarodowego meczu towarzyskiego, który odbędzie się 9 czerwca, godzina rozpoczęcia nie została jeszcze ustalona.

READ  Osoby, które przeżyły raka piersi, zbierają fundusze, mają nadzieję | Wiadomości, sport, praca

Gdyby Walia zakwalifikowała się do Euro 2024, znalazłaby się w grupie Holandia, Austria I Francja.