Connect with us

technologia

Awaria konsoli Xbox uniemożliwia niektórym graczom uruchomienie cyfrowych tytułów

Published

on

Xbox ma problemy, które uniemożliwiają niektórym graczom uruchamianie gier w chmurze, granie w gry cyfrowe i robienie zakupów w ich sklepie. Odpowiedni Strona stanu Xboxprzerwa rozpoczęła się około godziny 16:00 czasu wschodniego i firma pracuje obecnie nad rozwiązaniem.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy nie mogą kupować i uruchamiać gier ani uruchamiać sesji gier w chmurze” Pomoc techniczna Xbox powiedział w tweecie. „Nasze zespoły prowadzą śledztwo. Miej oko na aktualizacje tutaj i na naszej stronie statusu. http://xbox.com/status”.

Ta najnowsza seria problemów jest następstwem ogromnej awarii, która trwała kilka godzin od piątku wieczorem do sobotniego poranka. Niektórzy gracze nie byli w stanie rozpocząć sesji gier w chmurze, uruchamiać gier cyfrowych, dokonywać zakupów, a nawet uzyskać dostępu do aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Disney Plus.

Chociaż Xbox wydawał się rozwiązywać te problemy, wygląda na to, że pojawiły się problemy z jej biznesem, tytułami cyfrowymi i grami w chmurze. Jak mój kolega Notatki Toma Warrenajeśli awaria dotyczy Ciebie, nadal powinieneś być w stanie to zrobić Graj w gry offline jeśli masz swój zestaw xbox jako „domowa” konsola. Wsparcie Xbox mówi też Pomóc może ponowne uruchomienie konsoli Xbox.

Aktualizacja 7 maja o 17:45 czasu wschodniego: Zaktualizowano, aby dodać, że ponowne uruchomienie konsoli Xbox może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów.

READ  Komitet J-Power dla nowej elektrowni węglowej w zachodniej Japonii, Energy News, ET EnergyWorld
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.