Connect with us

Zabawa

Arrow i Hobbit Star Manu Bennett dołącza do Constantina w filmie Perfect Addiction; Zdjęcia zaczynają się w poniedziałek w Polsce

Published

on

EKSKLUZYWNY: strzałka oraz Hobbit aktor Manuela Bennetta łączy Kiana Madera (cacko), Ross Butler (13 powodów dlaczego) oraz Mateusz Noszka (gwiazda) w filmie YA Idealne uzależnienie.

Filmowanie ma się rozpocząć w Polsce w poniedziałek.

Więcej z Terminu!

Napisane przez Stephanie Sanditz (Wysoki standard życia) w reżyserii Castille Landon (strach przed deszczem) podąża za odnoszącą sukcesy trenerką boksu Sienną Lane, która odkrywa, że ​​jej chłopak Jax, panujący mistrz, zdradza ją z jej własną siostrą. Szuka zemsty, szkoląc jedynego człowieka, który może go zdetronizować: jego nemezis, Kaydena. Bennett gra Juliana, trenera MMA Kiana Madeira, Sienny.

producenci są Konstantyn FilmRobert Kulzer, Jeremy Bolt z JB Pictures i Aron Levitz, prezes Wattpad Webtoon Studios. Producentami wykonawczymi są Martin Moszkowicz z Constantina, Eric Lehrman z Wattpad i Lindsey Weems Ramey. Endeavour Content zajmuje się sprzedażą.

Film oparty jest na bestsellerowej powieści Claudii Tan, która została przeczytana 81 milionów razy na platformie społecznościowej Wattpad. Zdobył nagrodę People’s Choice Award na Wattys w 2015 roku.

Film łączy niemiecką potęgę Constantina z Boltem, z którym pracowali nad mieszkaniec zła Seria filmowa, film akcji zabójcy Polarny z Madsem Mikkelsenem i Vanessą Hudgens oraz adaptacją gry wideo Łowca potworów z Millą Jovovich.

Nowozelandzki aktor Bennett jest najbardziej znany z ról w Spartakus, strzałka, Kroniki Shannary oraz Hobbit Serial filmowy, w którym zagrał przerażającego orka Azoga.

Bennett jest reprezentowany przez Gersh i Zero Gravity Management.

Najlepsze z terminu

Zapisać się do Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas Facebook, Świergotoraz Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Netflix uruchamia swój oficjalny (i bardzo mały) program gier
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.