Connect with us

Zabawa

Arcane zajmuje czołowe miejsce w serwisie Netflix w 38 krajach

Published

on

Riot Games i najnowsza seria z Netflix, Tajemnacieszy się dużą popularnością. Zadebiutował jako topowy serial na platformie streamingowej w 38 krajach. według flixpatrol.

Tajemna był mocno promowany przez Riot, a materiały promocyjne serii pojawiły się na krótko przed 2021 r. League of Legends Rozpoczął się finał Pucharu Świata. Jest również dobrze przyjmowany przez krytyków liga Fani na całym świecie. Stąd jego wczesna popularność nie dziwi.

W tym momencie, Tajemna zajmuje pierwsze miejsce dla seriali Netflix w krajach takich jak Brazylia, Dania i Polska, według flixpatrol. Serial znajduje się również w pierwszej piątce w Kanadzie i Korei Południowej i dotarł do pierwszej dziesiątki w krajach takich jak USA i Wielka Brytania

Tajemna miał też wielkie otwarcie w Chinach, według Bloomberga. Program podobno zebrał 130 milionów wyświetleń w kraju w ciągu zaledwie kilku godzin i szybko stał się najbardziej poszukiwanym tematem na platformie streamingowej Tencent.

Serial przedstawia widzom kilka znanych postaci z ligauniwersum, jak Caitlyn, Jinx, Vi, Jayce i Ekko. Ich historie przecinają się tu i tam i jak dotąd tworzą fascynującą fabułę, która jest szczególnie porywająca dla fanów MOBA Riot.

Jak dotąd tylko pierwszy akt Tajemna był opublikowany. Drugi i trzeci akt mają ukazać się odpowiednio 13 i 20 listopada. Mając to na uwadze, możliwe, że Tajemna przez cały miesiąc pozostanie najpopularniejszą serią w wielu krajach.

READ  Światowej sławy pianista Emanuel Ax powraca do San Diego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.