Connect with us

Zabawa

AO Arena i Poland’s Arena Gliwice dołączają do European Arenas Association

Published

on

European Arenas Association (EAA) dołączyło do swojego członkostwa Polish Arena Gliwice i ASM Global, operator AO Arena (ok. 21 000) w Manchesterze, który obecnie składa się z 36 aren w 20 krajach europejskich.

Ogłoszenie zostało ogłoszone po pierwszym walnym zgromadzeniu stowarzyszenia pod przewodnictwem nowego prezesa Oliviera Totha, które odbyło się praktycznie 8 października.

Od otwarcia w 1995 roku AO Arena Manchester należąca do ASM Global jest jedną z najbardziej ruchliwych aren z rozrywką na żywo w Wielkiej Brytanii. Ma największą liczbę miejsc siedzących w całej Wielkiej Brytanii i drugą co do wielkości w Europie.

James Allen, dyrektor generalny AO Arena Manchester, powiedział: „Długi okres separacji podczas globalnej pandemii uwydatnił potrzebę wspierającej współpracy w całej Europie, do której zobowiązała się EAA. Nasz nowy główny sponsor, AO, ma silne powiązania z Europą kontynentalną, więc słuszne jest, aby ich arena robiła to samo. To przywilej, że nasz wniosek o członkostwo został zaakceptowany i nie możemy się doczekać bycia aktywnymi członkami ”.

Toth powiedział: „Jako największa arena w Wielkiej Brytanii, AO Arena wniesie do stowarzyszenia rozległą wiedzę i doświadczenie. Z niecierpliwością czekamy na śledzenie ich postępów, gdy ewoluują one w jeden z najbardziej zrównoważonych obiektów w Europie ze względu na ich obecne plany rozwoju. „

ASM Global przedstawiło plany rozwoju AO Arena do Rady Miasta Manchester, które zwiększą pojemność do 24 000 i uczynią ją jednym z najbardziej zielonych obiektów w Europie.

READ  Lala Grska nie żyje. Aktorka dziecięca została nazwana „Polish Shirley Temple”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *