Connect with us

Zabawa

Antek Krlikowski z wizytą na Kubie Wojewódzkim. Niejednoznaczne pytanie o Julię Wieniaw. “Wiesz” Lalk “?

Published

on

Antoni Królikowski Był jednym z gości w ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego. Siedział też na kanapie obok niego Krzysztof Czeczot, znany z roli Zenka Martyniuka. Niektóre portale podawały, że Królikowski powinien zagrać tę postać wcześniej.

Antoni Królikowski w Kuba Wojewódzki

Antoni Królikowski był jednym z gości programu Kuba Wojewódzki. Widzowie znają go z licznych romansów – z Julia Wieniawa, Kasia Sawczuk i ostatnia Relacja Królikowskiego z Joanną Opozdą. Jednak 31-latek ma za sobą wiele ról serialowych i filmowych.

Nie mogło więc zabraknąć odcinka nowy film Patryka Vegi pod tytułem „The Banksters”. To thriller, który porusza temat, który wciąż budzi wielkie emocje i dyskusję – pożyczki we frankach szwajcarskich oraz wpływ uwolnienia franka po kursie euro w 2015 roku na wzrost kursów, które tysiące Polaków musiały płacić bankom . Królikowski gra jedną z głównych ról w filmie.

Niedawno w rozmowie z Gossip Antek Królikowski przyznał, że spłaca kilka kredytów. Podczas wizyty w prowincji opowiedział też swoją historię „frankońską”.

Antek Królikowski i spotkanie z Bartłomiejem Misiewiczem

Antoni Królikowski grał już z Kubą Wojewódzkim. Ostatnio internauci przypomnieli mu słowa wypowiedziane do showmana podczas ostatniej wizyty. Królikowski opowiedział wtedy o swoim związku z Kasią Sawczuk, z którą był spokrewniony kilka lat temu. Obecnie jest z Joanną Opozdą.

Wojewódzki wspomniał na początku o spotkaniu aktora Bartłomiej Misiewicz. W 2019 roku aktor zagrał w „Polityce” Patryka Vegi. Fabuła dotyczy przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych w Polsce. Antek zagrał właśnie rolę Misiewicza. Okazało się, że panowie nawet chętnie razem pili alkohol.

Wojewódzki był zaskoczony, że Królikowski postanowił podzielić się postem z kontrowersyjnym politykiem.

Nagle zobaczyłem go na żywo, nagle takie WOW. Może mnie dopaść, gdy facet nie ma dystansu. Podszedł, miło się przywitał i to wszystko. Skorzystaliśmy z jego historii. Powiem … scena, której nie lubił. Już mi się to nie spodoba! – powiedział rozbawiony Antek.

Krzysztof Czeczot i znajomość z Kubą Wojewódzkim

Po chwili Krzysztof Czeczot przeszedł na Królikowskiego, którego kariera nabrała rozpędu dzięki roli w „Zenku”. Krzysztof Czeczot zagrał tytułowego wokalisty disco polo Zenka Martyniuka.

READ  Polska i wyścig startują ponownie

Okazało się, że Wojewódzki poznał Czeczota przy okazji urodzin Małgorzaty Sochy.

To były urodziny Małgosi. Prywatnie nie znam Was, chociaż wtedy rozmawialiśmy, ale trzeba mieć chwilę dla każdego – mówił film Zenek.

Królikowski i niejednoznaczne pytanie o Wieniawę

Na koniec Kuba Wojewódzki wspomniał o Julii Wieniawie. Obaj goście mają z nią wiele wspólnego, Królikowski był przez jakiś czas związany z aktorką, a Czeczot poznał Wieniawa jako Izabela Łęcka we wspólnym projekcie „Lalki”.

Kuba Wojewódzki nie mógł się oprzeć irytacji Antek Królikowski, który wcześniej był w związku z Wieniawą.

Antek, kojarzysz „Lalkę”, myślę, że więcej niż jedną – powiedział Kuba.

Antek nie był zachwycony próbami Kuby i spoglądał z góry zawstydzony.

Zobacz też: Blanka Lipińska pisała o rozstaniu. Julia Wieniawa polubiła ten artykuł. Czy wiedziała o kryzysie?

Obejrzyj wideo
Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzki. „Jeszcze nie czytałem, ale …”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *