Connect with us

technologia

Android 15 kopiuje projekt interfejsu użytkownika z regulacją głośności, ale dodaje więcej funkcjonalności

Published

on

Android 15 kopiuje projekt interfejsu użytkownika z regulacją głośności, ale dodaje więcej funkcjonalności

Google kilka godzin temu wypuściło drugą wersję beta Androida 15. Wprowadza kilka nowych funkcji i ulepszeń interfejsu użytkownika, z których jeden wydaje się być inspirowany menu regulacji głośności One UI 6. Jednak oprócz tego, co Samsung oferuje w One UI, Android 15 dodaje funkcje odtwarzania multimediów.

Menu regulacji głośności w systemie Android 15 umożliwia przełączanie wyjścia multimedialnego

Jak ujawniono w Raport 9To5GoogleGoogle ulepszyło interfejs regulacji głośności w Androidzie 15. Wyglądem przypomina One UI 6.0, który wyświetla rozszerzone menu po rozwinięciu suwaka regulacji głośności. Rozszerzone menu rozszerzone umożliwia zmianę głośności alarmów, powiadomień o połączeniach, głośności połączeń, odtwarzania multimediów i powiadomień.

Zawiera także oddzielną regulację głośności odtwarzania multimediów na urządzeniu Google Cast (takim jak Google Home lub Google TV). Funkcja niedostępna w One UI, ale dostępna w systemie Android 15, to możliwość zmiany odtwarzania multimediów z jednego urządzenia Google Cast na drugie. Dodatkowo całe to rozszerzone menu zawiera kolory Material You.

Projekt interfejsu użytkownika One UI 6.0 możesz zobaczyć w naszym szczegółowym filmie poniżej.

To rozszerzone menu zawiera również przycisk umożliwiający włączenie lub wyłączenie napisów na żywo. Ta funkcja jest już dostępna w rozszerzonym menu regulacji głośności w One UI 6.0. Ten nowy projekt pojawił się w zeszłym miesiącu, ale nie był ostateczny i pojawił się teraz w Androidzie 15 Beta 2. Przełącznik wyjścia multimediów Google Cast może pojawić się w One UI 7.0, który może zostać wydany na telefonach i tabletach Galaxy jeszcze w tym roku.

READ  LG wysyła głosy z góry dzięki nowemu soundbarowi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *