Connect with us

Zabawa

Anabella Poland z WMSC zdobywa prestiżową nagrodę College Radio Award

Published

on

Uniwersytet Stanowy Montclair jest siedzibą Najlepsza w kraju stacja radiowa uniwersytecka: 90,3 WMSC. W ubiegłym tygodniu dyrektor generalny nadawcy, profesor Anabella Poland, zdobyła nagrodę Joela Willera, jedną z najbardziej prestiżowych uniwersyteckich nagród radiowych w kraju.

Nagroda Joela Willera jest przyznawana przez College Broadcasters, Inc. osobie, która jest niezwykle oddana swojemu nadawcy i wspieraniu swoich uczniów.

Polska jest zaszczycona zdobyciem nagrody, zwłaszcza że nie jest ona przyznawana co roku.

„Mieli lata, kiedy ludzie byli nominowani i nie dawali tego każdemu” – powiedział Polska. „Cóż, wydaje się trudne do zdobycia.”

Polska była w szoku, kiedy zdobyła nagrodę i określiła ten moment jako surrealistyczne doświadczenie. Nie tylko dało jej to poczucie ważności, ale Polska wierzy, że był to znak ze wszechświata pokazujący, że jest dokładnie tam, gdzie powinna być, jeśli chodzi o pracę, którą wykonuje w WMSC.

„Misją jest szkolenie studentów” – powiedział Polska. „Kiedy studenci otrzymują tak wiele nagród i są szczęśliwi, że tu są, oznacza to dla mnie cały świat”.

Główną rolą Polski w WMSC jest monitorowanie koncesji nadawcy i dopilnowanie, aby każdy uczeń przestrzegał zasad i przepisów radia.

„Ci studenci szukają orientacji” – powiedział Polska. „Uczę ich zarządzania, przywództwa, a także treści – wychodzą poza swoją strefę komfortu, aby tworzyć jak najlepsze treści”.

Ulubioną częścią Polski w pracy nad stacją jest oglądanie historii człowieka od pierwszego startu do ostatniej audycji.

Powiedzieć, że Polska jest wyjątkowa, nie oddałoby jej sprawiedliwości; Ben Petruk, zastępca dyrektora programowego i młodszy major dziennikarstwa, mówi to bardzo jasno.

Ben Petruk jest młodszym specjalistą ds. dziennikarstwa i zastępcą dyrektora programowego WMSC.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Erin Lawlor

„Ona robi wszystko” – powiedział Petruk. „To nas motywuje, popycha, uczy nas lekcji w radiu i poza nim i rozpala w nas wszystkich ogień”.

READ  „Opisz noc” w Steppenwolf Theatre to długa noc badająca początki Rosji Putina - Chicago Tribune

Petruk uważa również, że Polska bardziej niż zasługuje na nagrodę Joela Willera.

„Ta nagroda reprezentuje wszystko, co zrobiła dla nas w radiu”, powiedział Petruk. „Nie ma wzmianki o tym, jak bardzo inspiruje nas poza radiem”.

Kaya Maciak, Senior Communication and Media Arts Major, jest kierownikiem stacji WMSC. Według Maciaka, Polska miała ogromny wpływ na czas spędzony w Montclair S.

Kaya Maciak, Senior Communication and Media Arts Major, jest kierownikiem stacji WMSC.  Zdjęcie dzięki uprzejmości Erin Lawlor

Kaya Maciak, Senior Communication and Media Arts Major, jest kierownikiem stacji WMSC.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Erin Lawlor

„[Poland] był moim największym wpływem i mentorem w całej mojej karierze w college’u ”- powiedział Maciak. – A ona nigdy nie była moim profesorem.

To, co czyni Polskę wyjątkową, kontynuuje Maciak, to jego sympatia poza stacją.

„Jest nie tylko niezwykłą, niezwykłą mentorką, ale także przyjaciółką” – powiedział Maciak. „Jeśli zapytasz każdego lidera uczniów o jeden z głównych powodów, dla których jest on częścią stacji obok swojego zawodu, [they will say] To jest [Poland]”.

Kenny Horn, Senior TV and Digital Media Major, jest producentem „The Morning Buzz”. Horn, który był bardzo onieśmielony, kiedy po raz pierwszy zaczął występować w radiu i nigdy nie wiedział, że będzie to dla niego tak ważne, opisuje Polskę jako serce stacji.

Kenny Horn, Senior TV and Digital Media Major, jest producentem Morning Buzz.  Zdjęcie dzięki uprzejmości Erin Lawlor

Kenny Horn, starszy major telewizji i mediów cyfrowych, producent „The Morning Buzz”.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Erin Lawlor

„[Poland] możesz powiedzieć wszystkim, w czym są dobrzy, zanim zdążysz powiedzieć, w czym jesteś dobry. I pomaga ci być w tym dobry ”- powiedział Horn. „To ona jest powodem, dla którego jesteśmy najlepszym nadawcą w kraju”.

Oprócz nagrody Joela Willera, Polska chciała również podkreślić nagrody, które uczniowie zdobyli w ramach nagród College Broadcasters, Inc. Należą do nich najlepszy dźwięk specjalny, najlepsza komedia, drugie miejsce za najlepszą dokumentację dźwiękową, trzecie miejsce za najlepszy obraz nadawcy, czwarte miejsce za najlepszy program informacyjny i czwarte miejsce za najlepszą relację w twardych wiadomościach.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: najnowsze wiadomości i aktualizacje
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *