Connect with us

Zabawa

Amy Maghera występuje w „Skater Girl” Netflixa – Flaunt Magazine

Published

on

Co sprowadziło cię do Los Angeles?

Przeprowadziłem się tutaj tuż przed wybuchem pandemii, głównie ze względu na karierę i pracę, ale po prostu uwielbiam tutejszy styl życia. Pierwotnie przyjechałem do LA na wakacje, aby zatrzymać się z jednym z moich dobrych przyjaciół. Wynajęliśmy samochód i pojechaliśmy do Las Vegas. Powiedziałem: „O mój Boże, to świetna zabawa”. Uwielbiałem pogodę, energię, tak wiele rzeczy współgrało ze mną. Czułem się tu jak w domu, chociaż nie jestem stąd.

Jak czuła się młoda Amy, która dorastała w Wielkiej Brytanii?

Nigdy nie myślałem, że będę mieszkał gdzie indziej. Sądzę, że w tej chwili twój umysł nie jest tak rozszerzony na świat. Nigdy nie wyobrażałem sobie życia w Indiach czy Ameryce przez pięć lat, więc to było dla mnie naprawdę szalone. Jako dziecko uwielbiałem tańczyć; Zawsze tak grałem. Mój ojciec jest piosenkarzem ludowym, a także muzykiem, więc zawsze mieliśmy w domu próby zespołu. Zawsze prowadziłam zajęcia taneczne i konkursy taneczne. Nieważne, zrobiłem to tylko po to, żeby naprawdę nie wpadać w złość. [laughs]

Największy wpływ na dorastanie?

Dużo patrzyłem na Michaela Jacksona. Mój brat i ja wstaliśmy bardzo wcześnie przed szkołą i każdego ranka mieliśmy obsesję na punkcie oglądania Moonwalkerów i tańczenia przed telewizorem. Więc na pewno on. [laughs] Byłem pod silnym wpływem gustów muzyki ludowej mojego ojca. The Beatles też, zawsze słuchałem tego typu rzeczy. Jest artystka o imieniu Betty Boo, była naprawdę duża, kiedy byłem mały. To był mój pierwszy winyl; Grałem i tańczyłem cały czas. Kiedyś bardzo lubiłem Super dziewczyna, oryginalny Super dziewczyna. Kiedyś to uwielbiałem. Później, gdy byłem nastolatkiem, przeszedłem przez fazę zespołu i kochałem zespoły takie jak Blur i Nirvana, a potem miałem ogromną fazę RnB i kochałem artystów takich jak Aaliyah.

Kiedy wiedziałeś, że chcesz działać?

Zawsze kochałem aktorstwo i zawsze chodziłem na przedstawienia szkolne. Szczerze mówiąc, chodzenie do szkoły nie było moją mocną stroną, byłam bardziej tancerką Amy. Zajęło mi trochę czasu, aby rozwinąć pewność siebie do działania, a nawet wiedzieć, jakie były moje emocje i kim byłem we mnie, aby czuć się wystarczająco komfortowo, aby wyrazić te emocje ludziom wokół mnie, a nawet mnie, aby dać na to pozwolenie . Cały proces zajął mi dużo czasu. Pod koniec dwudziestego roku życia zacząłem się bardziej otwierać w ten sposób. Kiedy tańczyłam, czasami nie byłam nawet świadoma tego, co czuję, ale byłam w stanie wyrazić coś poprzez moje ciało.

READ  Lala Grska nie żyje. Aktorka dziecięca została nazwana „Polish Shirley Temple”

Czy pamiętasz swój pierwszy wielki przełom?

Dla mnie wydarzyło się to w nieco dziwny i niesamowity sposób. Jednym z moich zadań tanecznych był wyjazd do Indii i tańczenie w tle jednego z filmów z Bollywood. Dostałam niesamowitą okazję, ponieważ jedna z agencji chciała ze mną współpracować i zasponsorowała moją wizę, aby tam pojechać. Było cudownie. Zacząłem robić wiele reklam telewizyjnych i modelować dla kilku całkiem dużych marek w Indiach. Reklamy telewizyjne były moim pierwszym sposobem na aktorstwo.

Pamiętam, jak pracowałem nad reklamą Lakme z pewnym reżyserem, który powiedział: „Dlaczego nas nie zaskoczysz i nie improwizujesz? Postaw się w tym, co robisz.” „Byłem tak przyzwyczajony do robienia tego, o co mnie poproszono, i starania się to zrobić dobrze, ale potem zacząłem improwizować i zrobiłem tyle radości! Pomyślałem, co jeszcze mogę zrobić? Jak inaczej mogę wprowadzić swoją osobowość do tego, co robię? Nigdy tak naprawdę nie było tak: „Oto wielka rola dla ciebie i sprawi, że będziesz naprawdę wspaniały”, tak naprawdę nie było. Wydarzyły się rzeczy w nieprzewidywalny sposób, których nigdy nie mogłam zaplanować, ale uwielbiam to. Nakręciłam film zatytułowany Rozzłoszczone indyjskie boginie. W tamtym czasie nie mieliśmy pojęcia, że ​​to się dobrze przyjmie lub zachwyci publiczność. Podobnie robiłem rzeczy, o których myślałem, że wystartują, a potem nie!

Porozmawiaj o tym, jak to było zagrać w Netflix Dziewczyna łyżwiarz.

Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​mogłam być częścią tego filmu i jestem bardzo dumna, że ​​mogę być częścią tego filmu. Pamiętam przesłuchanie do tego. Byłem wtedy w Polsce i robiłem kolejny projekt. Dostałem to przesłuchanie i pomyślałem: „O mój Boże, to wygląda świetnie”. Zrobiłem przesłuchanie w moim pokoju hotelowym; To była improwizowana sytuacja na trójnogu. Nikt inny w obsadzie i ekipie nie mówił w języku hindi, więc pomyślałem, że dobrze, spróbuję zrobić to sam – udawać, że ktoś mi odpowiada. Potem dogadałem się z Manjari, reżyserką Skater Girl, jak płonący dom. Następną rzeczą, o której wiedziałem, było napisanie książki o chemii z Jonem (który gra Erica), a potem lecę do Indii. To było niesamowite. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem skatepark i byłem całkowicie przytłoczony tym, że filmowcy zrobili to nie tylko dla filmu, ale dla społeczności wioski. Niesamowite jest to, jak dzieciaki już zareagowały na to swoimi deskorolkami – miały pięć miesięcy treningu na deskorolce przed filmem i były po prostu fenomenalne. Śmigali wokół miski i przeskakiwali swoje deskorolki przez wiele innych ułożonych w stos deskorolek. To naprawdę zaparło mi dech w piersiach, nie mogę uwierzyć, że ci filmowcy zrobili to z taką pasją i troską. To naprawdę zmieniło życie tak wielu dzieci. Niektórzy z nich są tak dobrzy, że niedawno rywalizowali i zdobyli mistrzostwo kraju w Indiach.

READ  Polska: Przerwa w dostawie prądu w mediach protestuje przeciwko nowemu podatkowi od reklam, Wiadomości ze świata

Co czujesz, gdy działasz?

To dobre pytanie. Kiedy już wykonam wszystkie przygotowania i zaczniemy kręcić na planie, brzmi to banalnie i jak wers z filmu, ale naprawdę daje mi to pozwolenie na pozwolenie sobie na odejście i zobaczenie, dokąd zmierza. . To jak taniec; ooh, po prostu bądźmy naprawdę, naprawdę obecni w tej chwili i pozwólmy jej płynąć.

Co lubisz robić dla zabawy, kiedy nie pracujesz?

Nauczyłem się grać na gitarze podczas pandemii. Mój tata jest zarówno nauczycielem gry na gitarze, jak i muzykiem, więc często spędzałem z nim czas przez Zoom. Nauczył mnie gry na gitarze, co było naprawdę zabawne. Szkoliłem się również, aby zostać nauczycielem jogi podczas pandemii, którą kocham. Zrobiłem dwa treningi. Zaczynam kurs z moim sąsiedztwem i przychodzą sąsiedzi – jest naprawdę fajnie. Jestem bardzo blisko z rodziną i spędzam z nią dużo czasu. Dlatego jest mi szczególnie trudno być z dala od nich i nie wracać do domu. Jestem zdecydowanie osobą bardzo rodzinną.

Jak to jest być stałym bywalcem serialu? Hollyoaks?

Bardzo lubiłem grać Neetę i mogłem grać ją przez dwa lata. Kiedy weszła, była kobietą trofeum, bardzo porywającą i promieniem słońca. W końcu, po dwóch latach romansu, zostania asystentem nauczyciela i spania z 16-letnią uczennicą, była to bardzo kontrowersyjna historia. Przeszła przez wszystkie te rzeczy; była również w agresywnym związku ze swoim starszym chłopakiem. To była trudna rola i wspaniale było się w nią zaangażować. Granie na nich to zdecydowanie coś, czego nigdy nie zapomnę, bardzo mi się to podobało. Uwielbiałem ubierać się jak ona, ponieważ to bardzo różni się od tego, jak się ubieram. Jest bardzo ekstrawagancki, wszystko będzie marszczone, rękawy i kołnierzyk. Im więcej, tym lepiej, ale jednocześnie stylowo. Jest też trochę niezdarny i mówi coś niewłaściwego, ale też z prawdziwym złotym sercem. Kochałem to.

READ  Biologiczne bzdury 2020: Edyta Górniak nominowana do opinii o maskach

Jak opisałbyś swoje wyczucie mody?

Zawsze byłam trochę miejska, może trochę dzika, ale też kobieca. Ciągle ciągnie mnie do robienia różnych rzeczy, w zależności od nastroju. Jeśli widziałeś sukienki w mojej szafie, nie możesz wskazać mojego prawdziwego wyczucia mody. [laughs] To nie pasuje, ale naprawdę zaczynam cieszyć się stylem i wyrażać siebie poprzez to, co noszę, gdy się starzeję. Dziś moje motto brzmi raczej: Jeśli mi się podoba, to zakładam.

Jakie są Twoje cele na tym etapie kariery?

Jestem w Ameryce i chciałbym zrobić coś na rynku tutaj. Wiem, że Netflix to platforma, na której możesz oglądać wszystko z różnych kultur, co było tak świetne dla ludzi Łyżwiarz i poznaj wiejskie Indie. Chciałbym tutaj regularnie rezerwować serię, która byłaby moją następną, którą bardzo chciałbym zrobić. Może też sztuka.

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś nam powiedzieć?

Naprawdę mam nadzieję, że ludzie dobrze się bawią Łyżwiarz, uznają to za podnoszące na duchu i inspirujące oraz że przesłanie kobiet, które wspierają inne kobiety, jest również tłumaczone.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *