Connect with us

Zabawa

Amusan, Ekevwo, Echikunwoke strzelili w Polsce dla Memoriału Szewińska – The Sun Nigeria

Published

on

Poprzez Monica Iheakam

Diamentowa Liga Mistrz biegu przez płotki, Tobi Amusan, wraz z rodakami Raymondem Ekevwo i Annette Echikunwoke, przygotowują się na kolejny weekend lekkoatletyki, gdy wyruszają do Polski na 4. Pomnik Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy jutro.

Amusan przebiegł 12,58 sekundy na Prefontaine Classic w zeszły weekend i mam nadzieję, że wykorzystam to w wyścigach kobiet na 100 mh.

Czy jesteś mężczyzną po 40 roku życia? Nie przegap ważnych informacji, zaczyna się za 2 dni! KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ .

Nigeryjska ikona sportu to jedno z najważniejszych nazwisk, które odbyło się podczas piątkowego wydarzenia upamiętniającego Irenę Szewińską w Bydgoszczy (3), najnowszego złotego spotkania World Athletics Continental Tour.

W sprintach na 100 m mężczyzn prowadzi złoty medalista igrzysk afrykańskich Raymond Ekevwo z Nigerii, który w tym roku uzyskał czas 10:04. W świecie kobiet i finalistka olimpijska Michelle-Lee Ahye z Trynidadu i Tobago chce powtórzyć ubiegłoroczne zwycięstwo w Bydgoszczy.

Afrykańska rekordzistka Annette Echikunwoke będzie rywalizować w rzucie młotem, ponieważ jej najlepszy wynik w sezonie (SB) wynosił 73,67 m.

Pomnik Ireny Szewińskiej to coroczne spotkanie lekkoatletyczne odbywające się w lipcu na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.

Spotkanie było częścią inauguracyjnego World Athletics Continental Tour 2020 na poziomie brązowym i osiągnęło złoty standard w 2021 Tour.

Pracuj ze mną, sprawimy, że zarobisz N500K do N500K miesięcznie! Umiejętności otwierają drzwi do możliwości finansowych Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć .

READ  Netflix „Operacja Hiacynt”: data premiery, spoilery i wszystko o polskich powieściach kryminalnych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.