Connect with us

Sport

Amir Khan ostrzega Conora Benna przed zagrożeniem ze strony Samuela Vargasa

Published

on

Amir Khan wie, jak niebezpieczny może być Samuel Vargas po tym, jak pokonał go talią w 2018 roku. Ostrzega Conora Benna, by był gotowy na ciężką noc

Po tym, jak Conor Benn zrobił znaczący krok w starciu z Niemcem Sebastianem Formellą w listopadzie ubiegłego roku, pozostaje na wysokim poziomie, gdy w ten sobotni wieczór rywalizuje z kanadyjskim niebezpiecznym Samuelem Vargasem, który jest transmitowany na żywo w DAZN w kilku regionach.

Vargas nie jest obcy elitarnej konkurencji, ponieważ dzielił ring z wieloma wysokiej jakości operatorami, w tym Errol Spence i Danny Garcia. Fani walk w Wielkiej Brytanii zapamiętają Vargasa, gdy grał przeciwko Amirowi Khanowi w 2018 roku, gdzie położył wojownika Boltona na ziemi, zanim stracił punkty. Khan ostrzegł Benna, przygotowując się do walki z Vargasem w ten weekend.

„Może tam wejść i trochę podrzeć” – powiedział Khan, gdy do niego przemówił Sky Sports. – On też może oddać dobry strzał. Ma przyzwoitą siłę. Myślę, że to ogromny krok dla Conora Benna. Myślę, że Conor będzie miał pełne ręce roboty w tej walce.

„Ponieważ najwyraźniej walczył ze mną, stoczył ciężką walkę lub dwie, Samuel Vargas, i został pokonany po tym, jak go uderzyłem. Ale nadal uważam, że jest niebezpiecznym operatorem.

„Musisz być skupiony przez całą walkę, ponieważ to jest boks, jeden cios może zmienić walkę. Samuel ma tę moc, ma przyzwoite umiejętności, które mogą powodować problemy z wojownikami.”

Khan, którego kolejny ruch nie został jeszcze potwierdzony, uważa, że ​​Benn może sobie dobrze radzić w skali globalnej. Po wzięciu udziału w walkach w namiotach przeciwko takim znakomitym jak Canelo Alvarez, Zab Judah, Marcos Maidana i Terence Crawford, Khan ma wysokie kwalifikacje, aby wyróżnić czołowego wojownika i wspiera Benna w dalszych sukcesach.

READ  Ekstraklasa partnerem technologicznym Red Bee dla platformy OTT | Aktualności

– Tak, może – powiedział Khan. „Dopóki wierzysz w siebie, ciężko pracujesz, ciężko trenujesz. Zawsze budzisz się każdego ranka, wiedząc, że jeden dzień jest Twoim ostatecznym celem. Podążaj za swoimi marzeniami, goniąc za swoimi celami”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.