Connect with us

Świat

Amerykański nastolatek Aydin Brown odnalazł się po tym, jak jego rodzina obawiała się, że został „zwabiony” przez rejs karaibską księżniczką

Published

on

Amerykański nastolatek Aydin Brown odnalazł się po tym, jak jego rodzina obawiała się, że został „zwabiony” przez rejs karaibską księżniczką

Amerykański nastolatek, który zaginął podczas rejsu po Niemczech, odnalazł się cały i zdrowy – poinformowała w sobotę jego rodzina, trzy dni po tym, jak pojawiła się obawa, że ​​został „zwabiony” podczas dokowania statku.

Jak podaje Fox News, 14-letni Aydin Brown był ostatni raz widziany w czwartek rano, jak samotnie opuszczał statek wycieczkowy Caribbean Princess w Rostock-Warnemünde – około dwie godziny na północ od Berlina – po kłótni ze swoją babcią.

Browna odnaleziono trzy dni po jego zniknięciu, kiedy jego statek wycieczkowy zacumował w Niemczech. Fox News
Warnemünde, gdzie zniknął Brown, leży około dwóch godzin drogi od Berlina. Fox News

„Cieszymy się, że Aydin Brown odnalazł się cały i zdrowy” – Linia wycieczkowa powiedziała w sobotę NBC Newsi dodał, że nastolatek powrócił do rodziny.

„Chcielibyśmy wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność władzom niemieckim za ich szybką reakcję i nadzwyczajne wysiłki w celu odnalezienia Aydina po tym, jak zeszedł na ląd w Warnemünde w ubiegły czwartek rano”.

Podczas poszukiwań władze lokalne opublikowały trzy zdjęcia Browna.

Według NBC News z kamery monitorującej dwa obrazy przedstawiają nastolatka rozmawiającego z nieznanym mężczyzną, zanim oboje udają się w stronę kościoła w Warnemünde.

Policja poprosiła mężczyznę, aby skontaktował się z nimi podczas poszukiwań, ale nie jest jasne, kim był i czy pomógł znaleźć chłopca z Teksasu, który pozostał cały i zdrowy.

„Karaibska Księżniczka” podczas postoju w HafenCity Cruise Center w Niemczech, maj 2016. Image Alliance za pośrednictwem Getty Image
Członkowie rodziny wierzyli, że Brown został „zwabiony” ze statku wycieczkowego. Fox News

Zanim go odnaleziono, jeden z kuzynów Browna powiedział, że rodzina wierzy, że został „zwabiony” przez nieznajomego.

„Mój najgorszy koszmar trwa” – napisała Anne Yaktiyol w mediach społecznościowych. „Aydin nadal zaginął. Wygląda na to, że został zwabiony po opuszczeniu statku w Warnemünde w Niemczech”.

READ  Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson rezygnuje po buncie w jego partii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *