Connect with us

Świat

Amerykańska nastolatka spadła z wysokości ponad 90 metrów podczas wędrówki po Szwajcarii

Published

on

Amerykańska nastolatka spadła z wysokości ponad 90 metrów podczas wędrówki po Szwajcarii

Nastolatka z Ameryki zmarła w poniedziałek podczas wędrówki z rodziną przyjaciela w zachodniej Szwajcarii. Zostało to ogłoszone przez policję dystryktu Valais.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano, gdy amerykańska rodzina spacerowała szlakiem Gorges Mystérieuses z jedną z przyjaciółek swojej córki. 16-latek spadł ze skarpy z wysokości około 100 metrów.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w tym dwa helikoptery, a ciało nastolatka wyłowiono z koryta rzeki Le Trient w pobliżu granicy z Francją. Ojciec rodziny, który sam próbował ratować nastolatka, utknął na skale i został ewakuowany przez ratowników.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano, gdy amerykańska rodzina wraz z przyjaciółką ich córki spacerowała szlakiem Gorges Mystérieuses. 16-latek spadł ze zbocza ze 100 metrów z wysokości ponad 328 stóp

Policja kantonu Valais


Ojciec nie odniósł obrażeń, a przyczyna śmierci nastolatka jest nadal niejasna. Dochodzenie w sprawie zdarzenia prowadzi prokuratura.

Tożsamość nastolatka i jego rodziny nie została upubliczniona. CBS News skontaktowało się z policją w celu uzyskania dalszych informacji i oczekuje na odpowiedź.

READ  Przypadki COVID-19 w południowo-wschodnich Chinach ponad dwukrotnie w miarę rozprzestrzeniania się delty
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *