Connect with us

Zabawa

Amerykańska ikona rozrywki „Damon Dash” rozpocznie przełomowe projekty telewizyjne i filmowe w Europie, Azji i Afryce

Published

on

W „Hip-Hop Invasion” Dame Dash prowadzi nas przez historię hip-hopu, który zwalił świat z nóg. W każdym odcinku Lady bada, w jaki sposób kultura, muzyka i biznes hip-hopu są wykorzystywane przez Bronx, Nowy Jork, koniec lat 70. / początek lat 80. i podbił każde miasto, wioskę i kraj na świecie. Z Wielkiej Brytanii, Francja, Niemcy, Holandia, Afryka Południowa, Chiny, Japonia, Polska, Brazylia, indyk„Hip-Hop Invasion” opowie nowym twórcom dzisiejszych twórców często nieopowiedziane historie lokalnych pionierów i ich wpływ na dzisiejszą kulturę hip-hopową.

Współpraca między Dame Dash Studios i 4Mat Factory obejmuje również reprezentację handlową i dystrybucję kilku projektów DDS, telewizyjnych i filmowych, takich jak Kamienista droga, intymna podróż do kobiecego doświadczenia zapłodnienia in vitro i niepłodności Raquel M. Horn. oraz Dusko leci w kosmos, animowany edukacyjny serial przygodowy stworzony przez Raquel M. Horn. Cały film fabularny Honor wysoki, z Dame i Cam’ronem, producentami wykonawczymi Kanye West.

„Nasze partnerstwo z Dame Dash Studios i obecne projekty to dopiero początek jeszcze większych rzeczy” – powiedziała Lydia de Vreede, COO 4Mat Factory.

Studios 4Mat Factory i Dame Dash będą gospodarzami kilku nadchodzących projektów telewizyjnych i filmowych na MIPCOM, największym globalnym rynku treści rozrywkowych na wszystkich platformach w Cannes, Francja.

Strona internetowa: https://www.4matfactory.com

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1656871/4mat_Factory_Damon_Dash.jpg

podobne linki

https://www.4matfactory.com

ŹRÓDŁO Fabryka 4mat

READ  Bad Exorcist Review - sprośne animacje o egzorcyzmach są zabawne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *