Connect with us

technologia

Amazon udostępnia Fallout 3 i New Vegas w najgorszy możliwy sposób

Published

on

Amazon udostępnia Fallout 3 i New Vegas w najgorszy możliwy sposób

Zdjęcie: Bethesda

Fallout 3 I Fallout: Nowe Vegas, dwie bardzo dobre i niezwykle popularne gry RPG z otwartym światem, są teraz dostępne za darmo, jeśli jesteś członkiem Amazon Prime. Ale jest zła wiadomość: w te gry RPG Bethesdy możesz grać za darmo wyłącznie za pośrednictwem usługi strumieniowego przesyłania danych w chmurze Amazona Luna. Przepraszam.

Amazon Prime jest długo oczekiwany Wyróżniać się telewizja Program miał swoją premierę w środę, a wszystkie odcinki wyemitowano jednocześnie. Krytykom i fanom zdaje się podobać się aktorska adaptacja słynnej postapokaliptycznej serii gier. A ponieważ Amazon uwielbia synergie korporacyjne, dodał kilka bezpłatnych Wyróżniać się Gry do jego katalogu Najlepsze gadżety do gier. Na przykład możesz teraz pobrać i zagrać w oryginalną grę na PC. Taktyka Fallouta, bezpłatnie, jeśli jesteś członkiem Prime. I technicznie rzecz biorąc Fallout 3 I Nowe Vegas są również dostępne bezpłatnie za pośrednictwem Amazon Stadionowo Usługa strumieniowego przesyłania gier w chmurze Luna, ale nie jestem pewien, czy powinieneś grać w te gry w ten sposób.

Amazonka

Jako członek Amazon Prime pobrałem i grałem w Lunę za pośrednictwem przeglądarki na moim komputerze Fallout 3Godziny otwarcia zostały przerwane przez obsługę i było nieszczęśliwe. Jasne, to naprawdę fajne móc nacisnąć przycisk na stronie internetowej i zagrać minutę później bez pobierania i instalacji Fallout 3 lub (tym lepiej) Nowe Vegas. Ale granie w te gry RPG na Lunie nie jest idealne. Mam bardzo szybkie łącze internetowe, ale przez cały czas występowały zauważalne opóźnienia i zakłócenia. Problemem była także jakość obrazu. Nie jest brzydka ani niegrywalna, ale mój komputer dałby radę w nią zagrać Wyróżniać się Tytuły w znacznie wyższych rozdzielczościach do pobrania ze Steam lub w/e.

Grać Fallout 3 przez Lunę na komputerze stacjonarnym jest nie tylko złe, ale naprawdę dziwne. Nie ma żadnej korzyści. Gra nie zajmuje dużo miejsca, działa łatwo na nowoczesnych komputerach PC i posiada świetne modyfikacje poprawiające grafikę, funkcje, interfejs i walkę. Ale jeśli grasz przez Lunę, nie będziesz mógł modyfikować żadnej gry. Fallout 3 Lub Nowe Vegas lubn PC bez modów jest po prostu… zły, wiesz? Nie jest to również świetny prezent dla członków Prime Te gry są często dostępne komercyjnie i są zawsze bezpłatne na PC i Xbox w ramach Game Pass. Nie jestem więc pewien, kto tak naprawdę chce grać Fallout 3 Lub Nowe Vegas o Lunie. Jeśli tak, szybka informacja: obie gry RPG opuszczą Lunę i Prime 10 października.

Amazon też rozdaje Fallouta 76 także bezpłatnie na Xbox i PC za pośrednictwem Prime Gaming. I na szczęście nie musisz przesyłać strumieniowo tego w Lunie.

.

READ  Polski dostawca energii instaluje zaawansowaną infrastrukturę pomiarową z kredytem EBI
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *