Connect with us

technologia

Amazon oferuje wysokie rabaty na obecne urządzenia Echo

Published

on

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję niezależnie od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych szans na zdobycie inteligentnego głośnika lub e-czytnika przed gorączką wakacji. Amazon sprzedaje kilka aktualnych urządzeń Echo (plus czytnik Kindle) w bardzo niskich cenach. Początkowo do sprzedaży trafi czwarta generacja głośnika Echo tylko $60 (zwykle 100 USD) lub tyle samo, co cena Prime Day. Możesz także kupić nowe Echo Show 5 po najniższych cenach od $55 (zwykle 85 USD), podczas gdy większy odpowiednik Echo Show 8 spadł do 100$ (zwykle 130 USD).

Kup Echo (4. Generacja) na Amazon – 60 $
Kup Echo Show 5 na Amazon – 55 $
Kup Echo Show 8 na Amazon – 100 $

Możesz również docenić oferty Kindle, jeśli jesteś miłośnikiem książek. Amazon sprzedaje standardowy Kindle (z reklamą) za tylko $50 – to 40 dolarów zniżki na oficjalną naklejkę i nawet lepiej niż cena Prime Day. Podobną zniżkę otrzymujesz na wersję bez reklam, która sprzedaje się za 70 USD. Obie obniżki cen sprawiają, że Kindle jest łatwym wyborem, jeśli wolisz zakończyć dzień cyfrową książką.

Urządzenia Echo to bezpieczny wybór. ten Echo czwartej generacji Brzmi dobrze za te pieniądze i ma niezapomniany design wraz ze zdrowymi ekosystemami Alexy dla inteligentnych urządzeń domowych i umiejętności. Nowszy Echo Show 5 i 8, tymczasem korzystaj z wiedzy Alexa za pomocą wizualizacji. Show 5 najlepiej sprawdza się jako zegar przy łóżku, podczas gdy 8 działa dobrze do połączeń wideo lub jako centrum rodzinne w kuchni lub salonie. Główny problem to po prostu wybór interfejsu użytkownika i aplikacji do streamingu – Google ma niewielką przewagę w obu działach, ale może to nie mieć większego znaczenia, jeśli głównie używasz poleceń głosowych lub sprawdzasz wiadomości i pogodę.

READ  Jeśli którakolwiek z tych aplikacji jest zainstalowana w telefonie, odinstaluj ją teraz

Uzyskaj najnowsze oferty na Czarny Piątek i Cyberponiedziałek, odwiedzając strona główna naszych ofert i następujące @EngadgetDeals na Twitterze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *