Connect with us

technologia

Amazon obsługuje i wydaje nowego Tomb Raidera z Crystal Dynamics

Published

on

Amazon obsługuje i wydaje nowego Tomb Raidera z Crystal Dynamics

Amazon Games podpisało umowę z Crystal Dynamics na wsparcie rozwoju i publikacji kolejnej głównej gry, Tomb Raider, która zostanie zbudowana na Unreal Engine 5.

Firmy ogłosiły partnerstwo dzisiaj, 15 grudnia, mówiąc, że „osiągnęły porozumienie, na mocy którego Crystal Dynamics opracuje nowy wieloplatformowy tytuł Tomb Raider, a Amazon Games zapewni pełne wsparcie i opublikuje grę na całym świecie”.

Gra, o której mowa, to Tomb Raider nowej generacji, która została zapowiedziana w kwietniu 2022 roku. Crystal Dynamics, które Embracer Group kupiło w sierpniu, stwierdziło, że przejęcie umożliwiło bardziej niekonwencjonalne transakcje wydawnicze, takie jak umowa z Amazon.

„Crystal Dynamics ma wyjątkową okazję po naszym przejęciu przez Embracer, aby na nowo zdefiniować, czym jest relacja wydawnicza dla Tomb Raider” – powiedział Scot Amos, szef Crystal Dynamics.

„Szukamy transformacji, aw Amazon Games znaleźliśmy zespół, który podziela naszą kreatywną wizję, ambicje i wartości dla uniwersum Lary Croft w całym spektrum możliwości. Mają wyjątkową pozycję, aby napisać od nowa to, co zostanie opublikowane i wydane w ramach współpracy programistycznej, a my jesteśmy zaangażowani we wspólne rozpoczęcie tej nowej podróży, zaczynając od tworzenia największej i najlepszej gry Tomb Raider”.

Udostępniono również stosunkowo niejasny opis nowej gry, chociaż zasadniczo jest to to, czego gracze mogliby oczekiwać od następnej gry Crystal Dynamics. „Nowa, jeszcze niezatytułowana gra Tomb Raider to narracyjna przygoda dla jednego gracza, która kontynuuje historię Lary Croft w serii Tomb Raider.

Zawiera wszystkie elementy, które uczyniły Tomb Raider jedną z najbardziej szanowanych gier franczyzowych, daje graczom kontrolę nad pewną siebie i wielowymiarową bohaterką, Larą Croft, w środowisku, które nagradza eksplorację i kreatywne odnajdywanie ścieżek, z wymagającymi łamigłówkami, które… , aby rozwiązać i różnych wrogów, aby stawić czoła i pokonać.

READ  Demony wypełzają ze strychu Europy

„Crystal Dynamics wykorzystuje moc i najnowocześniejszą technologię Unreal Engine 5, aby przenieść narrację na wyższy poziom w największej i najbardziej wciągającej grze Tomb Raider. Tytuł jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju i więcej szczegółów zostanie ogłoszonych w późniejszym terminie.”

Niewiele więcej powiedziano o grze, a biorąc pod uwagę, że wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim Crystal Dynamics, Embracer lub Amazon Games udostępnią więcej.

W naszej recenzji poprzedniej gry z oceną 9/10, IGN powiedział: „Shadow of the Tomb Raider oferuje potężny finał trylogii Origin Lary Croft”.

Ryan Dinsdale jest wolnym strzelcem IGN i pełni funkcję redaktora wiadomości w Wielkiej Brytanii. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *