Connect with us

Zabawa

Aktor Beatlesów w filmie „Midas Man” ujawnia pierwsze obrazy – termin

Published

on

Aktorzy, którzy wcielają się w Fab Four zostali ujawnieni w filmie menedżerskim Beatlesów Midas Man.

Jonasz Lees (List do króla) zagra John Lennon, muzyk Blake Richardson (z zespołu New Hope Club) zagra Paul McCartney, Leo Harvey Elledge (Historie tworzenia) to George Harrison, a Campbell Wallace zagra Ringo Starra. Oto kilka zdjęć debiutujących aktorów jako kultowego kwartetu w słynnym Abbey Road Studios w Londynie.

Adam Lawrence (Peaky blinders) dołączył do obsady jako Pete Best i, jak ogłosiliśmy na początku tego tygodnia, Jay Leno (Dzisiejszy pokaz) dołączył jako Ed Sullivan.

Jacob Fortune-Lloyd (Gambit królowej) gwiazdy menedżera Beatlesów Brian Epstein, Emily Watson jest matką Epsteina, Malka „Queenie” Epstein, Eddie Marsan gra ojca Briana i odnoszącego sukcesy biznesmena Harry’ego, Omari Douglas jest Lonnie Trimble, zaufaną powiernicą Epsteina, a Rosie Day gra gwiazdę Merseybeat, Cillę Black. Inni czołowi aktorzy to Lukas Gage (Miłość, Wiktorze) jako Tex Ellington i Charley Palmer Rothwell (Jack Ryan) niż producent muzyczny Beatlesów, George Martin.

Midas Man, obecnie w produkcji, pokazuje rolę Epsteina w twórczej eksplozji lat 60. i jego znaczny wpływ na muzykę pop.

Jak ujawniliśmy w zeszłym tygodniu, projekt wraca do produkcji po wymuszonej przerwie, podczas gdy producenci szukali zastępcy reżysera Jonasa Akerlunda. Sara Zuckermann (Wyznania nastoletniej królowej dramatu) jest nowy na pokładzie do sterowania.

Filmowanie rozpoczęło się w Liverpoolu w zeszłym miesiącu, ale zostało wstrzymane na trzy tygodnie. Filmowanie zostanie przeniesione do Stanów Zjednoczonych na początku przyszłego roku.

Midas Man
James Loxley

Midas Man jest produkowany przez StudioPow i Trevor Beattie Films. Wśród producentów wykonawczych znajdują się prezes Twickenham Studios, Sunny Vohra i była prezydent Lionsgate UK, Nicola Pearcey. Powstaje we współpracy z Er Dong Pictures, które mają dystrybuować film w Chinach. Pan Smith jest odpowiedzialny za sprzedaż światową i dokonał kilku międzynarodowych transakcji. Oryginalny scenariusz oparty jest na scenariuszu Brigit Grant i został napisany przez Jonathana Wakehama.

READ  Nikt nie śpi w lesie dzisiaj 3 – data premiery, szczegóły fabuły i obsady

Sugarman powiedział dziś: „Aktorzy, którzy grają The Beatles to niezwykła grupa, mają bardzo instynktowny klimat lat 60., są czarujący, zabawni i tak autentyczni, i nie mam wątpliwości, że Jay Leno ma esencję idealnego uchwycenia Eda Sullivana. Jego własne doświadczenie jako amerykańskiego prezentera telewizyjnego zapewni naturalny i dokładny obraz oraz doda niesamowity element nowoczesnego show-biznesu do historii”.

Mister Smith Entertainment przedsprzedał film Signature UK w Wielkiej Brytanii/Irlandii, Transmission Films w Australii/NZ, ACME w krajach bałtyckich, WW Entertainment w krajach Beneluksu, Exponenta w krajach WNP, Blitz w byłej Jugosławii, Metropolitan we Francji, Eagle Pictures we Włoszech, Monolith Films w Polsce, NOS Lusomundo w Portugalii, Mislabel w Skandynawii, Tripictures w Hiszpanii i Ascot Elite w Szwajcarii. Firma prowadzi obecnie negocjacje w sprawie dodatkowych obszarów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *