Adam Buksa dołącza do Polski przed kluczowymi eliminacjami do Mistrzostw Świata

Rewolucja Nowej Anglii jest obecnie w pożegnaniu ze względu na międzynarodowe okno w marcu. Nowa Anglia powróci do akcji 2 kwietnia, by gościć New York Red Bulls na Gillette Stadium.

Chociaż pierwsza drużyna nie ma gier, dwóch graczy gra ze swoimi drużynami narodowymi, a Revs II również rozpocznie sezon w ten weekend.

Rewolucjoniści w służbie reprezentacji: Buksa i Traustason

W poniedziałek Rewolucja ogłosiła, że ​​tylko dwóch z ich graczy będzie służyło w swoich drużynach narodowych podczas marcowego okna międzynarodowego. Adam Buksa (Polska) i Arnor Traustason (Islandia) to dwaj gracze.

Buksa dołączy do Polski w towarzyskim meczu ze Szkocją w czwartek, przed obowiązkowym meczem eliminacyjnym do Mistrzostw Świata ze zwycięzcami Szwecji/Czech w przyszły wtorek. Czwartkowy mecz nie będzie transmitowany w telewizji, ale mecz WCQ w przyszły wtorek będzie transmitowany na ESPN+ o 14:45 ET, a zwycięzca tego meczu zdobędzie miejsce na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze.

Z Traustasonem stawka nie jest tak wysoka. Islandia rozegra w sobotę dwa mecze towarzyskie z Finlandią i we wtorek z Hiszpanią. Oba mecze będą emitowane na ESPN+, pierwszy o 12:00 ET, a drugi o 14:45 ET.

Akcja MLS NEXT Pro zaczyna się w piątek

W ten piątek liga rezerwowa MLS, MLS NEXT Pro, rozpocznie swój inauguracyjny sezon, kiedy St. Louis II będzie gospodarzem RNY FC na stadionie Hermann o 20:00 czasu wschodniego. Według ligi spodziewają się oni, że tłum się wyprzeda, i oznaczyli ten mecz tytułem „Gry tygodnia”, co oznacza, że ​​będzie ulepszona transmisja. Były napastnik rewolucji Nowej Anglii i obecny analityk ESPN Taylor Twellman ma pojawić się w serialu. Twellman pochodzi z St. Louis w stanie Missouri.

Przed piątkowym otwarciem ligi MLS NEXT Pro w pełni ujawnił swoją politykę konkurencji na rok 2022. Poniżej znajdują się obszary, o których należy pamiętać:

• Każda gra, która zakończy się remisem w regulaminowym czasie, przejdzie do strzelaniny, aby wyłonić zwycięzcę. Obie drużyny dostają jeden punkt, a zwycięzca rzutów karnych otrzymuje kolejny punkt.
  • Drużyny mogą mieć 20 graczy w swoim składzie meczowym i dokonać pięciu zmian w ciągu trzech okienek (z wyłączeniem przerwy w przerwie i przerw na napoje/chłodne napoje). Obowiązuje również podinicjatywa IFAB dotycząca wstrząsów.
  • Osiem drużyn kwalifikuje się do play-offów, po cztery z każdej konferencji. Zwycięzcy z każdej dywizji mają zagwarantowane jedno miejsce w playoffach, a kolejne dwie drużyny z najwyższą łączną liczbą punktów w każdej konferencji przechodzą do dwóch kolejnych miejsc playoff.
READ  Mary M. Cole 1931-2023 | Wiadomości, sport, praca

Ciekawie będzie zobaczyć, czy MLS użyje MLS NEXT Pro jako poligonu testowego dla nowych protokołów ligowych, zasad konkurencji i innych zmian w grze, aby osiągnąć rzeczywiste wyniki przed wdrożeniem w pierwszej lidze, gdzie stawki są znacznie wyższe.

New England Revolution II rozpocznie sezon MLS NEXT Pro w najbliższą niedzielę, kiedy zmierzą się z New York City FC II w trasie. Pełny podgląd sezonu Revs II będzie dostępny w Trifecta Sports jeszcze w tym tygodniu.

Jezus Ferreira Wygrywa Gracz Tygodnia MLS za tydzień 4

Źródło zdjęcia: Północnoamerykańscy reporterzy piłki nożnej

„Jezus jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem” – powiedział skrzydłowy USMNT Paweł Arriola o jego koledze z drużyny FC Dallas, Jesus Ferreira, podczas dostępności mediów USMNT. „Podczas meczów znajduje się na tak wielu pozycjach. Potrafi pomagać zespołom na wiele różnych sposobów, ofensywnie i defensywnie. W pierwszej części sezonu (MLS) Jezus był wspaniały. Nie był zaangażowany w zdobywanie bramek w pierwszych kilku meczach, ale pracował dalej, trzymał głowę spuszczoną, był pokorny. Potem idzie dalej i strzela trzy gole w ciągu dziesięciu minut. Po prostu cenisz takiego faceta jako swojego kolegę z zespołu, kogoś, kto pracuje konsekwentnie, a kiedy nadarzy mu się okazja, wykorzysta je. Myślę, że tak i jak powiedziałem, był w świetnej formie i mam nadzieję, że przeniesie się to na nas, kiedy przejdziemy do tych gier.