Connect with us

Zabawa

5 rzeczy, które można zrobić z dziećmi w Filadelfii w tym tygodniu

Published

on

Ten kalendarz jest aktualizowany w każdy poniedziałek. Zawsze możesz go znaleźć na inquirer.com/kidscalendar.

Mimo że większość szkół w Filadelfii wróciła do szkoły, wciąż mamy jeszcze jeden letni weekend do odhaczenia na naszej liście. Poznaj niemiecką i polską kulturę i kuchnię, fajerwerki na brzegu rzeki i poznaj wpływ jazzu i Harlem Renaissance na Filadelfię.


” KONTYNUUJ CZYTANIE: Wpisz wydarzenie w naszym kalendarzu

(Historia / Kilkudniowe / Bezpłatnie dla dzieci) Dzieci są wpuszczane bezpłatnie w weekend świąteczny i każdy ma ostatnią szansę, aby zobaczyć obraz Don Troiani o wojnie o niepodległość i lekcję historii Francji. Wiek 5-12. (Bilety wstępu od 13 USD do 21 USD 2 USD posiadacze karty ACCESS, dzieci do lat 12 bezpłatnie, 3-5 Wrzesień 10.00-17.00, 101 p. III st., amrevmuseum.org)

(Kultura/sezonowy/wielodniowy) Prowadzony przez Cannstatter Volksfest-Verein, jeden z najstarszych i największych niemiecko-amerykańskich klubów w okolicy Filadelfii, to wydarzenie Święto Pracy świętuje czas żniw niemieckim jedzeniem, napojami i kulturą. Impreza plenerowa obejmuje muzykę ludową z Greater Kensington String Band i Missouri’s Spitzbuam, plus tradycyjny taniec, rodzinna strefa zabawy i oczywiście piwo. Wiek 5+ (Karnet jednodniowy o wartości 10 USD, karnet dwudniowy o wartości 15 USD, karnet trzydniowy o wartości 20 USD, 3-4 maja Wrzesień, 12:00-22:00, 5 września, 12:00-20:00, 9130 Academy Rd., cannstatter.org)

(Kulturalne / Sezonowe / Wielodniowe) Jakbyście potrzebowali innego powodu, aby pod koniec lata trzymać się z dala od tłumów na wybrzeżu, ten 56. doroczny polski karnawał polki i pierogów powinien przekonać Was do odwiedzenia domu. W każdym wieku. (12 USD, 3–5 i 10-11 Wrzesień, 12:00-20:00, 654 Ferry Rd., Doylestown, polishamericanfestival.org)

(Fajerwerki / gratis) Nieoficjalna ostatnia sobota lata to wystarczający powód, aby wystrzelić kolorowy pokaz sztucznych ogni nad rzeką i ustawić wykrzyknik w sezonie. Wiek 3+. (Bezpłatny, 3 września, 20:30, Race Street Pier do Moshulu, cherrystreetpier.com)

READ  Filmy na HBO: WOLF

(sztuka/taniec/muzyka/bezpłatnie) Prestiżowy Barnes celebruje renesans Harlem i jego wpływ na sztukę i kulturę Filadelfii. Weź udział w polowaniu na padlinożerców, opowieściach muzycznych i poetyckich oraz pokazach stepowania Lady Hoofers, kobiecego zespołu stepującego, a także w jazzie na żywo. Rezerwacje możliwe od 1 września. (Bezpłatnie, 4 września, 10:00-17:00, 2025 Benjamin Franklin Pkwy., barnesfoundation.org)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *