Connect with us

Zabawa

5 popularnych serwisów streamingowych do oglądania filmów online w 2021 roku – Film Daily

Published

on

Era cyfrowa poprawiła nasze życie na kilka sposobów. Dziś kina zamieniły się w multipleksy, a mini-kina znalazły się w naszych przestrzeniach osobistych. W przeciwieństwie do przeszłości, człowiek może przeglądać wiele filmów i programów w Internecie w zaciszu własnego domu. Jednak zabezpieczanie wyszukiwań w Internecie stało się również niezbędne, aby nie wpaść w radar hakerów i witryn reklamowych, które są przede wszystkim zainteresowane Twoimi działaniami online.

Ze względów bezpieczeństwa współcześni użytkownicy internetu używają VPN i Serwery proxy IPV nie trafiają w ręce hakerów. Oba chronią Twój adres IP i lokalizację przed osobami trzecimi, ale to VPN umożliwia użytkownikom szyfrowanie informacji, czego nie ma proxy. Jeśli chcesz kupić serwery proxy, powinieneś kupić je w niezawodnej witrynie proxy, takiej jak Proxies.com. Zaleca się wybranie odpowiedniej opcji przed zasubskrybowaniem poniższych witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Rzuć okiem na 5 najlepszych witryn do przesyłania strumieniowego, których nie możesz przegapić:

Trzask: Jeśli zawsze szukasz nagradzanych filmów i programów telewizyjnych, Sony Crackle jest dla Ciebie. Oferuje obszerną listę filmów i programów telewizyjnych. Nowe funkcje są gratką dla publiczności. Niezależnie od tego, czy oglądasz na ekranie komputera, czy na telefonie komórkowym, witryna do przesyłania strumieniowego oferuje przyjemne wrażenia dla każdego typu użytkownika. Crackle to jedna z najpopularniejszych witryn internetowych dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Jednak określone wersje są dostępne dla widzów w Australii. Oprócz pulpitu jest również kompatybilny z urządzeniami z Androidem i iOS.

Rury: Tubic oferuje do 15 000 filmów, programów i filmów dokumentalnych dla dużej widowni. Czy to dramat, horror, komedia, thriller czy gatunek akcji, platforma do przesyłania strumieniowego ma to i nie tylko. Filmy są wyszukiwane w kategoriach Polecane, Nowości, Popularne teraz, Wysoko oceniane w Rotten Tomatoes i innych odpowiednich kategoriach. Ta funkcja zapewnia szybkie rezultaty i oszczędza czas. Tubic jest szeroko stosowany przez użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Ponadto jest kompatybilny między innymi z Androidem, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, Sony Smart TV, PlayStation, Amazon Fire TV i Xfinity X. Prosta rejestracja jest warunkiem przeglądania dużej biblioteki filmów Tubi.

READ  CD PROJEKT dotknięty atakiem ransomware

Telewizja IMDb: Imdb Tv ma mnóstwo szczegółów filmowych i zwiastunów, które sprawiają, że jest to najpopularniejsza usługa przesyłania strumieniowego wszechczasów. Ponadto użytkownicy mogą wybierać tytuły telewizyjne i filmy, przeglądając wyselekcjonowane kategorie, takie jak popularne, przełomowe funkcje, oryginały imdb i gatunki. Unikalne funkcje obejmują pełny ekran, dostosowywanie napisów do ekranu i przełączanie na lepszą jakość wideo. IMDb TV jest dostępny w USA. Działa na urządzeniach z Androidem i iOS, a także na telewizorach Smart TV i urządzeniach przeciwpożarowych.

Popcornflix: Jeśli nie korzystałeś z Popcornflix, tracisz wiele filmów i programów telewizyjnych. Podobnie jak w przypadku innych usług przesyłania strumieniowego, Popcornflix pozwala widzom cieszyć się najnowszymi programami i migotaniami bez płatnej subskrypcji. Użytkownicy mają przywilej sortowania filmów według popularności, gatunku i oceny. Platforma oferuje różne gatunki filmowe, takie jak horror, thriller, romans, komedia, dokument, akcja i rodzina. Najlepsze jest to, że obsługuje wiele platform, takich jak Android, iOS, Roku, Xbox, iOS, Apple TV, Desktop, a także KIndle. Popcornflix jest dostępny dla użytkowników w Polsce, Rosji, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Meksyku. Jednak częste wyskakujące okienka sprawiają, że całe doświadczenie jest trochę mniej ekscytujące dla widzów.

Baldachim: Kanopy to kolejna świetna platforma do oglądania szerokiej gamy filmów, programów i filmów dokumentalnych. Dzięki zerowej liczbie reklam użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione filmy bez przerwy. Jednak ta platforma przesyłania strumieniowego działa nieco inaczej niż inne witryny do przesyłania strumieniowego. Aby zarejestrować się na platformie, użytkownik potrzebuje publicznej karty bibliotecznej lub loginu do uczelni. Następnie użytkownik ma do wyboru bogatą kolekcję filmów i programów. Jest kompatybilny z różnymi urządzeniami, w tym Android, iOS, Amazon Fire Tablet, Desktop, Roku i Fire Stick. Obecnie jego usługi są dostępne w USA, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Singapurze, Wielkiej Brytanii i innych krajach. Kanopy składa się z osobnej sekcji z kilkoma filmami dla dzieci.

Daj nam znać w komentarzach, które są twoimi ulubionymi witrynami do strumieniowego przesyłania filmów? Mam nadzieję, że te informacje okazały się przydatne. Więcej informacji już wkrótce.

READ  Czas ci pogratulować? Aktorka szybko zareagowała. Czy czwarta jest w ciąży?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *