Connect with us

Zabawa

3D Sparrow rozpoczyna produkcję czwartej serii 7 „Booba” dla Netflix

Published

on

Booba

UK Studio 3D Sparrow rozpoczęło produkcję czwartej serii popularnej animacji bez dialogu (26 x 5 ‘). Booba dla Netflix. Jest to następstwem udanego uruchomienia Booba Trzeci sezon (26 x 5 ‘) serii międzynarodowych umów nadawczych z Turcji i Chile do Ameryki Łacińskiej, Chorwacji i Polski oraz nadawany na całym świecie w serwisie Netflix od 15 lutego.

Ponadto 3D Sparrow ogłosił nowy format kompilacji serii 7 ‘(26 x 7’), który będzie również dostępny w trzecim kwartale 2021 roku. Siedmiominutowy serial oparty jest na odkryciu przez Booba i jego przyjaciela różnych światów (kosmosu, muzeum, strychu, farmy, cyrku i nie tylko) i przed ekscytującymi przygodami.

Sandra Lanc, Head of Content Distribution w 3D Sparrow, skomentowała ogłoszenie: „Booba był zawsze przeznaczony dla międzynarodowej publiczności; Jako animacja bez dialogu, wybryki naszego kochanego hobgoblina nie wymagają tłumaczenia, aby zagwarantować śmiech. Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem produkcji czwartego serialu i ogłaszamy produkcję odcinków 7 ‘, które będą dostępne w drugim kwartale tego roku. Dzięki temu możemy zapewnić nadawcom na całym świecie jeszcze większy dostęp do szalonych przygód Booby. “

Booba to pozbawiony konwersacji program rodzinny 3D Sparrow, który przedstawia przygody radosnego, zabawnego i ciekawskiego małego hobgoblina o imieniu Boobaktóry często znajduje się w śmiesznych, ale zabawnych sytuacjach.

Od premiery w 2016 roku stał się jednym z najczęściej oglądanych programów rozrywkowych dla dzieci na platformach streamingowych. Do tej pory ponad 9,5 miliarda wyświetleń i programów zostało wyemitowanych na całym świecie w serwisach Netflix, Amazon Prime, YouTube i innych.

READ  Anna Nowak-Ibisz wspomina sesję z moim poprzednim memem "Była wtedy dzielna"
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *