Connect with us

Zabawa

365 dni: ten dzień niesamowite miejsca filmowania

Published

on

27 kwietnia Netflix opublikował swój nowy film 365 Days, który jest kontynuacją 365 DNI. Film rzeczywiście ma ogromną publiczność z niecierpliwością wyczekującą kontynuacji.

Bo kto nie lubi romansów i erotycznych historii, jeśli chodzi o fantazje. W obu filmach aktorzy Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka uwielbiali chemię.

Film jest tak gorący, ale to, co czyni go bardziej atrakcyjnym, to lokalizacja i miejsce, w którym film został nakręcony. Mogą być spoilery, ale film podwoił romans, a miejsca są kuszące dla widzów.

365 dni: ta lokalizacja filmowania Cię zadziwi

Film był kręcony głównie w dwóch lokalizacjach, we Włoszech iw Polsce. Jako postać Laura pochodzi z Polski, a jej odpowiednik Massimo pochodzi z Sycylii. Przejdźmy krok po kroku przez każde miejsce i baw się dobrze.

Ślub

Warto wspomnieć o tym miejscu. Pierwsza scena filmu zostanie nakręcona w województwie mazowieckim. Ślub był ogromny i rozmarzony, jak marzenie każdej pary.

Region jest nisko położony i otoczony 4 rzekami. Region ma stabilną pogodę i piękne miejsca turystyczne do zwiedzania. 365 dni:

Ten dzień można było sfilmować w kościele Wszystkich Świętych. Ekipa lub twórcy tak naprawdę nie ujawnili dokładnych lokalizacji filmowania, ale zawsze mogą coś wykopać.

Warszawa, Polska

Położone nad Wisłą w ​​środkowo-wschodniej Polsce miasto jest stolicą województwa mazowieckiego. Metropolia. Stare miasto, tereny nadrzeczne, panoramiczny widok i sezon wiosenny do odwiedzenia.

Miasto ma ogromne kościoły, muzea i miejsca historyczne wykorzystywane jako miejsca filmowania. Jak każdy kraj i stan, Warszawa słynie z polskich restauracji. Serwuje autentyczne jedzenie i marzycielskie miejsca, które są dość spokojne, mówią najczęstsi turyści.

Blanka Lipiński, scenarzystka serii 365, napisała, jak bardzo była podekscytowana sfilmowaniem reszty historii.

A teraz, gdy wyszła część 2, obejrzymy część 3 Przez następne 365 dni, gdy dom produkcyjny nakręci oba filmy z powrotem.

READ  Miłośników filmu zapraszamy na pierwszy polski festiwal filmowy online

Sycylia

Wyspa na Morzu Śródziemnym i „górna część” Włoch otoczona jest pięknymi plażami i pagórkowatymi terenami, co jest świetnym połączeniem dla turystów, ponieważ można cieszyć się wspaniałymi widokami na morze z dowolnego miejsca.

Bohater Massimo to włoski don, który pochodzi z Sycylii. Dom produkcyjny wspomniał, że pierwsze sceny do filmu kręcono w Warszawie, a później ze względu na postać Massimo przeniósł się do Włoch.

Wyspa słynie z urokliwych wiosek, które zachowały dawną architekturę i zabytki, co czyni je atrakcyjnymi dla turystów. Niebiańskie miejsce ma wiele do zaoferowania „romansu”.

Film ma nie jednego, ale trzech przystojnych panów, którzy chcą zrujnować Massimo. Laura i Marcello pozostali razem i spędzali czas surfując po odległych włoskich plażach.

Biderosa, Sardynia

Zaciszne i najpiękniejsze plaże Włoch z kwitnącymi widokami mogą być jednym z miejsc, w których Laura i Marcelo spędzali czas na surfowaniu.

Klasztor San Nicolò l’Arena

Barokowy styl architektoniczny, to masywne białe opactwo jest drugim co do wielkości klasztorem benedyktyńskim w Europie. Jest otwarty dla turystów, a jego piękno podbije nie tylko oczy, ale i serce.

Ostatnia scena, w której wszyscy się spotykają, to dosłowna strzelanina. Klasztor jest bardzo podobny do San Nicolo.

Co myślisz o tych miejscach? Zdecydowanie wyglądasz uwodzicielsko, prawda? Zawsze możesz podzielić się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.