Connect with us

Zabawa

365 Days 2 gotowe do wydania w 2021 roku?

Published

on

„365 dni” było pierwszą rzeczą, jaka przyszła nam do głowy, gdy natknęliśmy się na termin „oczywiście dramat seksualny”. Film został wydany po raz pierwszy w 2020 roku. Ze względu na przytłaczającą grafikę i sceny erotyczne pierwszy sezon był wielkim hitem wśród fanów. Wiele osób jest podekscytowanych tym, co ma w zanadrzu na sequel. Ale 365 dni zostało również skrytykowane za wyraźną seksualność i przemoc. Niektórych niepokoiła również kwestia pozwolenia. Na Rotten Tomatoes film ma 0% akceptacji recenzentów, mimo że obejrzało go miliony ludzi, a wielu fanów domaga się drugiej części. Jest nawet petycja do Netflixa o zakazanie filmu w swojej usłudze przesyłania strumieniowego online, ponieważ działacze uważają, że gloryfikuje on gwałt i napaść na tle seksualnym.

W obsadzie w tym kontrowersyjnym włosko-polskim filmie występują Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka. Głównym tematem tej historii jest porwanie kierownika sprzedaży Laury (Anna-Maria) przez sycylijskiego mafiosa Massimo (Michele). Kiedy Michele daje jej rok na zakochanie się, dochodzi do zmysłowych gier i rewelacji. Film jest podobno jednym z najczęściej oglądanych filmów Netflix do tej pory. Ostateczne potwierdzenie, że 365 Days będzie miało kontynuację z drugą kontynuacją, jest w przygotowaniu. Pierwsze zdjęcia już się rozpoczęły! Michael i Anna-Maria powracają jako Massimo i Laura 365 dni 2 i 3. Posłuchajmy więcej!

365 dni 2 data wydania

Oficjalne źródła potwierdziły, że filmowanie rozpoczęło się z werwą i entuzjazmem 365 dni 2. Zdjęcia rozpoczęły się 29 czerwca 2021 roku w Polsce. Dzięki temu długo oczekiwana kontynuacja Netflixa jest już tylko kilka kroków. Skąd wszyscy wiemy, 365 dni 2 jest obecnie w produkcji i rozwija się dobrze. Kontynuacja planowana jest na 2022 rok. Nie ma oficjalnego słowa o tym, kiedy będzie dostępny. Netflix do niedawna ukrywał rzeczy. Data premiery na początku 2022 roku jest możliwa, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie żadnych problemów takich jak COVID 19.

Przyjaciel Michaela Schumachera przekazuje rzadkie aktualizacje

Mamy nadzieję, że Netflix opublikuje informacje o dacie premiery w odpowiednim czasie. 365 dni 2 nie ma jeszcze przyczepy. Zwiastun tego pojawi się na krótko przed premierą na Netflix w 2022 roku. Parafrazując autora, sequel Blanki Lipiskiej nada historii Massimo nowy wymiar. Laura’s Możesz obejrzeć pierwszy film z nadchodzącej trylogii na Netflix, czekając na jego premierę.

365 dni 2 zajęcie

Wszyscy oryginalni aktorzy powrócą po 365 dni 2. Michele Morrone powraca jako Massimo, a Anna-Maria Sieklucka powraca jako Laura. W kolejnym rozdziale Barbara Bialowas i Tomasz Mandes znów będą wspólnie reżyserować. Magdalena Lamparska powraca do filmu jako Olga, podobnie jak kilka innych postaci. A OtarSaralidze powraca jako Dominico. Warto również zauważyć, że w serialu zagra modelka i aktorka Simone Susanna Nacho.

READ  10 najważniejszych wiadomości ze świata: Chiny rozwijają przemysł rozrywkowy, wzrost liczby zgonów w Nowym Jorku i nie tylko, Wiadomości ze świata

365 dni 2 działania

W 365 Days narracja zakończyła się dramatycznym, trzymającym w napięciu klifem. Wiadomość o ciąży Laury została przekazana jej najlepszej przyjaciółce, Oldze, ale nie mogła poinformować o tym Don Massimo aż do ich ślubu. Odkąd Mario powiedział Massimo, że rywalizująca rodzina mafijna chce zabić Laurę, jej los pozostaje niepewny. Ostatnio widziano Laurę jadącą przez tunel, ale nigdy nie wysiadła po drugiej stronie. Uważa się, że Laura przeżyła próbę zabójstwa, mimo że została uderzona w głowę.

Jej ciąża, w połączeniu ze zbliżającym się ślubem z rodziną Massimo, oznaczała koniec trudnego, ale przyjemnego roku. Olga jest najbliższą przyjaciółką Laury i dlatego najbardziej prawdopodobnym ramieniem, na którym Massimo może się oprzeć w przypadku śmierci Laury. Dla kogoś takiego jak Massimo nie miałoby znaczenia, że ​​Olga była już związana z Martinem.

365 dni 2

Okazuje się, że w serii 365 Days są jeszcze dwa tomy, więc jest całkiem oczywiste, że Laura przeżyła mękę 365 dni 2. Kiedy Massimo i Laura spotykają się ponownie w drugiej książce, rozpoczynają nowy rozdział w swoim związku. W końcu pobierają się, gdy dowiadują się o ciąży Laury, ale on wpada w kolosalny spadek sprzedaży, gdy Marcelo „Nacho” Matos (Susanna) porywa Laurę. Pora iść naprzód! Potem zakochuje się w Nacho. Bam! Nagle w scenie pojawia się trójkąt miłosny. Ponadto Laura, Massimo i dziecko mogą być narażeni na ryzyko złego bliźniaka Laury.

Toradora sezon 2: data premiery potwierdzona? A co z fabułą i obsadą?

Wygląda gorzej niż na poprzednim zdjęciu, ale „gorąca” część sprawia, że ​​fani wracają do domu, a więcej tego planujemy w części 3 Netflix. Jednak fani będą musieli poczekać do przyszłego roku, zanim się dowiedzą na pewno.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *