Connect with us

technologia

2022-23 Fulbright: Sarah Brady | Nebraska dzisiaj

Published

on

Sarah Brady, starszy kierunek muzyki i mikrobiologii na Uniwersytecie Nebraska-Lincoln, otrzymała nagrodę Fulbrighta za nauczanie języka angielskiego w Polsce.

Pochodzący z Des Moines w stanie Iowa Brady ukończy szkołę 14 maja. Członek programu University Honors powiedział, że badania na Wydziale Chemii i gra na harfie w zespołach muzycznych w Glenn Korff School of Music kultywują jej interdyscyplinarny sposób myślenia. Podczas swojej pracy jako asystentka nauczyciela chemii, honorowy mentor rówieśniczy i liderka klubu pozalekcyjnego w Lincoln Public Schools, powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, że pasjonuje ją także wzmacnianie pozycji uczniów.

Brady, który nigdy nie był za granicą, poczuł inspirację do ubiegania się o staż u Fulbrighta NAS program studencki. Jej miłość do nauki, technologii i zrównoważonego rozwoju przyciągnęła ją szczególnie do Unii Europejskiej i Polski, gdzie jej zdaniem program Fulbrighta kładzie duży nacisk na wymianę naukową i kulturalną. Wyjeżdżając za granicę jako asystentka nauczania języka angielskiego tej jesieni, ma nadzieję, że zaszczepi swoją miłość do nauki i technologii w zajęciach z języka angielskiego i zachęci do nauki wśród polskich studentów NAS Kultura w rozwijaniu umiejętności związanych z karierą.

Brady powiedziała, że ​​była podekscytowana historią polskiego przywództwa muzycznego i możliwością bycia świadkiem polskich występów orkiestrowych. Powiedziała, że ​​planuje pielęgnować przyjaźnie poprzez wolontariat w zespołach muzycznych i udzielanie lekcji muzyki – łącząc swoje pasje do muzyki i nauczania.

Program Fulbrighta jest flagowym międzynarodowym programem wymiany edukacyjnej sponsorowanym przez NAS rządu i ma na celu wykuwanie trwałych więzi między Amerykanami a obywatelami innych krajów; przeciwdziałać nieporozumieniom; i pomagać ludziom i narodom w pracy na rzecz wspólnych celów. Od momentu powstania w 1946 r. program zapewnił możliwości studiowania ponad 400 000 uczestnikom z ponad 160 krajów; uczyć i badać; Wymieniać się pomysłami; i pomóc znaleźć rozwiązania wspólnych problemów międzynarodowych.

READ  Jak wygląda polski fintech? Spojrzenie na branżę

W Nebrasce Biuro Stypendiów Krajowych i Międzynarodowych udziela porad i nominuje studentów do 30 wspieranych stypendiów i stypendiów. Aby dowiedzieć się więcej, studenci i członkowie społeczności kampusu mogą skontaktować się z Courtney Santos, dyrektorem ds. stypendiów krajowych i międzynarodowych, pod adresem [email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.