Connect with us

Sport

2 kolejne zgony w domach opieki w okolicy | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Kolejny zgon związany z COVID-19 został zgłoszony w tym tygodniu w każdym domu opieki i placówce opieki w hrabstwach Mahoning i Trumbull, ale największy nowy wzrost zachorowań miał miejsce w hrabstwie Columbiana.

Placówki opieki długoterminowej w hrabstwie Columbiana, które w zeszłym tygodniu wzrosły z braku przypadków do czterech, wzrosły ponownie do 19 przypadków w tym tygodniu, dzięki wsparciu życia w Departamencie Życia Wspomaganego na St. Clair Avenue we wschodnim Liverpoolu. Placówka ta ma w tym tygodniu 14 nowych przypadków pacjentów i jeden przypadek personelu. Od początku pandemii był tylko jeden przypadek. To była sprawa personalna.

Dwie inne placówki w Columbiana County – dom opieki Circle of Care w Salem i dom opieki Salem North Health Care Center – nadal mają te same dwa przypadki w tym tygodniu, co w zeszłym tygodniu, według strony internetowej Ohio Department of Health.

W hrabstwie Mahoning liczba przypadków COVID-19 w domach opieki wzrosła w tym tygodniu z 51 do 56, między innymi dlatego, że Briarfield w domu opieki Ashley Circle w Austintown wzrósł z jednego przypadku personelu do pięciu w tym tygodniu. Wciąż jest pięć przypadków pacjentów.

Dom opieki Hampton Woods Nursing Center Inc. w Polsce również odnotował w tym tygodniu osiem przypadków, w porównaniu z jednym przypadkiem pacjenta i jednym przypadkiem personelu w zeszłym tygodniu. Placówka życia wspomaganego w Marion Living Centre w północnej Limie ma w tym tygodniu trzy przypadki pacjentów i jeden przypadek personelu, po tym jak w zeszłym tygodniu miał tylko jeden przypadek personelu.

W tym tygodniu w placówkach Trumbull County odnotowano tylko dwa przypadki — po jednym w Clearview Lantern Suites w Championie, a drugi w domu opieki Shepherd of the Valley w Liberty.

Jako stan, liczba przypadków pacjentów spadła z 635 do 574, a liczba przypadków personelu z 814 do 740 w tym tygodniu.

READ  EJ Obiena ponownie bije krajowy rekord w Polsce

W tym tygodniu nie było więcej zgonów w domach opieki i placówkach opieki w hrabstwie Columbiana i pozostaje w 79. Hrabstwo Mahoning ma obecnie 288 zgonów z powodu COVID-19 w domach opieki i 162 w Trumbull. Państwo nie określa, w których placówkach doszło do zgonów.

Wśród więzień hrabstwa liczba przypadków wzrosła w Northeast Ohio Correctional Center w Youngstown. W zeszłym tygodniu miał dwie sprawy personalne i trzy sprawy więźniów, ale w tym tygodniu ma dziewięć spraw personalnych i dwie sprawy więźniów. Więzienie stanu Ohio w Youngstown odnotowało jeszcze jeden przypadek wśród personelu i obecnie ma siedem spraw dotyczących personelu i nie ma przypadków osadzonych. Zakład Karny Trumbull, który w zeszłym tygodniu miał siedem spraw personalnych i osiem spraw osadzonych, ma teraz trzy sprawy personalne i trzy sprawy więźniów.

W całym kraju system więzienny ma 101 przypadków wirusa wśród pracowników i 64 przypadki więźniów, w porównaniu z 138 sprawami kadrowymi i 67 sprawami osadzonymi w zeszłym tygodniu.

[email protected]

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *