Connect with us

Zabawa

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Julii Wieniawie

Published

on

Prawdopodobnie znasz ją jako Julię Wieniawę, ale tak naprawdę nazywa się Julia Wieniawa-Narkiewicz. Imię, którego używa w pracy, jest już łamigłówką językową, więc możemy zobaczyć, dlaczego porzuciła swoje oddzielne imię dla pracy. Jest aktorką, która zrobiła niesamowite dzieła, a fani naprawdę zaczynają zauważać wiele rzeczy, które zrobiła. Pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby wskazać kilka rzeczy, których jeszcze nie zrobiłeś wiedzieć o nich więc będziesz gotowy, kiedy będzie powszechnie znana. Czy mogę ci pomóc.

1. Jest młoda

Wygląda młodo i to dlatego Ona jest młoda. Jednak nie mamy wątpliwości, że będzie się starzeć wdzięcznie i dobrze, więc prawdopodobnie zawsze będzie wyglądać młodziej niż w rzeczywistości. Obecnie ma dwadzieścia kilka lat, urodziła się 23 grudnia 1998 r., Co czyni ją prawie świątecznym dzieckiem. Zastanawiamy się, czy jest typem kobiety, która lubiła rodzić się tuż przed największymi świętami na świecie, czy też jest jedną z wielu, którzy uważają, że to sprawia, że ​​sytuacja urodzinowa jest trochę mniej wyjątkowa.

2. Pochodzi z Polski

Urodziła się pod koniec lat 90-tych i urodziła się w Polsce. Pochodzi z Warszawy w województwie mazowieckim. Tego też nie możemy powiedzieć. Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że polskie słowa są trudne do wymówienia i naprawdę lubią swoje „dh”.

3. Jest na Netflix

Powodem, dla którego szybko staje się popularną nazwą, jest Netflix. Wszyscy zgadzamy się, że jako gwiazda Netflix będziesz teraz gwiazdą. Platforma streamingowa przenosi ich grę A w lewo i prawo, a ich nowy hitowy serial „Wszyscy moi przyjaciele są martwi” to ten z tą uroczą aktorką. Zaraz będzie ogromny.

4. Dużo pracowała

Może nie ma zbyt błyskotliwej pracy na swoje imię w Stanach, ale pojawiła się w ponad 17 filmach i programach telewizyjnych, odkąd rozpoczęła działalność w 2017 roku. Miała kilka małych ról, kilka małych ról i naprawdę zyskała sławę. Bądź gotowy, aby zobaczyć je wszędzie, gdzie spojrzysz.

READ  Top model, odc. 3. Dzieci Kalibabki skrytykowane przez uczestnika

5. Jest fashionistką

To nie jest tajemnica. Kocha modę. Uwielbia bawić się, eksperymentować ze swoim wyglądem i ubierać się. Jest także osobą, która lubi być swobodna, ale całe jej życie było tak modne, jak to tylko możliwe, zgodnie z jej aktualnym nastrojem. Czujemy to bardzo wyraźnie. Ma również własną linię ubrań. Tworzy ubrania do jogi i nazywa się LEMISS.

6. Ona też zajmuje się makijażem

Oprócz mody uwielbia makijaż i eksperymentuje z nim. Ma własną linię kosmetyków. Nazywa się Jusee Cosmetics i bardzo dobrze radzi sobie w branży. Jej praca w przemyśle kosmetycznym przyniosła jej więcej niż kilka nagród kosmetycznych.

7. Ma wielu zwolenników

Możesz czuć się źle, jeśli nie znasz dokładnie jej imienia, ale możesz ją śledzić Instagram z pozostałymi 1,9 milionami obserwujących, którzy postanowili ją pokochać. Rozwija się szybko i każdy chce dowiedzieć się o nim więcej poprzez kanał mediów społecznościowych.

8. Jest na zewnątrz

Wiele z jej zdjęć na Instagramie pojawia się na zewnątrz podczas zajęć na świeżym powietrzu. Wydaje się, że lubi takie rzeczy jak jazda na nartach, co jest fajnym sposobem na życie. Oczywiście jesteśmy z Polski i wyobrażamy sobie, że musisz cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, która odbywa się zimą. W końcu mają mroźne zimy.

9. Jest miłośniczką jogi

Musimy powiedzieć, że zgadzamy się z nią w tej kwestii. Nie ma to jak joga. Jest to bardzo relaksujące, ale możesz też trochę ulepszyć i wykonać rzeźbę jogi lub przepływ winjasy, który pozostawi cię bez tchu, ciężko oddychając i zalany potem. Jest to najlepszy sposób na utrzymanie formy przy jednoczesnym wzmocnieniu mięśni i umysłu. Swoją miłość do jogi dzieli na swojej stronie na Instagramie, a nie tylko w swojej linii ubrań.

READ  „The Four. Battle of Fame”: Byli rywale powracają na żywo na wielki finał!

10. Ona jest osobą prywatną

Lubi żyć, ale nie podążaj za nią, oczekując, że podzieli się każdym szczegółem. Ona tego nie zrobi. Ma dobrą równowagę między tym, co dzieje się w jej życiu, a tym, co robi w pracy, ale nigdy nie daje zbyt wiele.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *