Connect with us

Sport

1 osoba zginęła w pożarze domu w Polsce | Wiadomości, sport, praca

Published

on

1 osoba zginęła w pożarze domu w Polsce |  Wiadomości, sport, praca

POLSKA MIASTO — Jedna osoba zginęła w poniedziałek w wyniku porannej eksplozji, która zamieniła się w piekło w domu pod adresem 4100 Arrel Road.

Andy Ellinger, urzędnik ds. informacji publicznej w Biurze Marszałkowskim Państwowej Straży Pożarnej, ogłosił śmierć w e-mailu w poniedziałkowy wieczór, ale powiedział, że wszelkie informacje na temat ofiary zostaną udostępnione przez biuro koronera hrabstwa Mahoning.

„Dokładna przyczyna pożaru nie jest obecnie znana” – wyjaśnił Ellinger.

Powiedział, że biuro marszałka straży pożarnej, które prowadzi dochodzenie w sprawie eksplozji i pożaru, nie ujawniło żadnych dalszych szczegółów.

Okręg Połączonej Straży Pożarnej Western Reserve, który świadczy usługi gaśnicze i ratownicze dla Polski i Polonii, nie odpowiedział na poniedziałkowe telefony z prośbą o informacje na temat eksplozji i pożaru.

Seth Meredith, który mieszka obok domu, który eksplodował, powiedział, że tuż przed 6 rano usłyszał „huk” eksplozji, a następnie „wyjrzał przez okno i zobaczył płomienie” sięgające wierzchołków drzew pomiędzy domem, w którym mieszka. i dom, który eksplodował. Meredith powiedziała, że ​​dom był wynajęty.

Obszar, na którym znajduje się dom, znajduje się na bardziej wiejskiej trasie w południowej części Polski, w pobliżu gminy Springfield.

Na miejscu byli przedstawiciele Dominion East Ohio Gas, a także dwie osoby z firmy Becker’s Angels Rest Pet Cremation Service w Struthers, które wyjęły z domu dwa nosze zawierające białe torby i załadowały je do swojej furgonetki. Ze zgłoszenia wynikało, że na miejscu zginęły także dwa psy.

Na miejscu byli strażacy z Okręgu Połączonej Straży Pożarnej Western Reserve i co najmniej jeden śledczy z Urzędu Marszałkowskiego Straży Pożarnej.

Około godziny 9:30 z domu nadal wydobywał się dym za dużymi krzakami zasłaniającymi widok, ale było oczywiste, że został poważnie uszkodzony.

READ  Trzech kandydatów na wolne stanowisko w 59. domu | Wiadomości, sport, praca

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *