Connect with us

Zabawa

Żona zookeepera pojawi się dziś w serwisie Netflix: 16 kwietnia 2021 r

Published

on

Żona dozorcy zostanie opublikowany w dniu Netflix w piątek 16 kwietnia 2021 roku. Pierwotnie film ukazał się w 2017 roku. Jeśli go wtedy nie widziałeś, umieść go w swojej kolejce.

Film oparty na prawdziwej historii Jana i Antoniny Żabińskich, którzy w swoim warszawskim zoo uratowali setki polskich Żydów podczas II wojny światowej.

Oparty na książce Diane Ackerman pod tym samym tytułem, film opowiada o Jan (Johan Heldenbergh) i Antoninie (Jessica Chastain), gdy ona przyjmuje Żydów w swoim zoo.

Kiedy naziści najechali Polskę w 1939 roku, Żabińscy musieli zgłosić się do zoologa Rzeszy Lutza Hecka (Daniel Brühl). Był zawodowym rywalem Antoniny, jako szef berlińskiego zoo.

Kiedy The Zookeepers Wife będzie dostępna w serwisie Netflix?

Żona dozorcy będzie dostępny do transmisji 16 kwietnia o godzinie 12:01 czasu pacyficznego. To może być trudna pora dnia, aby przetrawić film z tą trudną historią. Ale pamiętaj, aby obejrzeć ten film, ponieważ porusza się głęboko.

Zabińscy wiedzieli, że ryzykują życie dla znacznie ważniejszej sprawy. Ukrywali ludzi w tunelach, klatkach i każdym innym miejscu, w którym mogli przeżyć. Ponadto naziści używali zoo również jako zbrojowni.

W filmie występują także Michael McElhatton, Iddo Goldberg, Erfat Dor, Shira Haas, Val Maloku i Timothy Radford. Angela Workman napisała scenariusz, a film wyreżyserowała Niki Caro (Jeździec wielorybów). Krytycy wystawiali surowe recenzje, ale publiczność pokochała film.

To niesamowite, że z 300 Żydów, którzy go mieszkali, dwóch zostało schwytanych i zabitych przez nazistów.

Koniecznie obejrzyj Żona dozorcy w serwisie Netflix 16 kwietnia.

READ  Blanka Lipińska odebrała nagrodę i wróciła z NIC! „Czuję, że jestem ignorowany”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *